Як вибрати прогулянкові ковзани.

Припустимо, що вам пощастило жити поруч з відкритим катком. Або ви просто хочете мати власні ковзани для катання в закритому приміщенні. У кожному разі вам потрібно знати, як правильно вибрати прогулянкові ковзани.
Інструкція
1
Визначтеся, насамперед, чи потрібні вам ковзани для гри в хокей або для фігурного катання. Все залежить від уподобань і цілей. Звичайно, ви завжди зможете грати в хокей і на фігурних ковзанах. Проте, щось одне ви будете здійснювати частіше, тому заздалегідь виберіть тип ковзанів для себе перед походом в магазин.
2
Прийдіть до відділу спортивного спорядження і вивчіть поточний доступний асортимент ковзанів. Якщо ви купуєте їх для фігурного катання, виберіть шкіряні чоботи зі сталевими лезами, які кріпляться тільки до підошви черевика. Хокейний варіант, як правило, зроблений частково з тканини і спирається на оптоволоконний каркас. Найкращі ковзани мають ще й гелієвий наповнювач всередині, який міцно тримає ногу, враховуючи її розмір і особливості.
3
Розгляньте варіант покупки ковзанів, які не повністю виготовлені з вінілу. Такого типу взуття та спортивне спорядження швидко призведе до охолодження пальців ніг. До того ж вони не можуть міцно тримати щиколотку.
4
Врахуйте, що черевики з підкладкою з овечої вовни не становлять великої користі. Такі типи ковзанів були б доречні для катання на відкритому повітрі в сильні морози. Відмовтеся і від флісовій тканини, якщо ви хочете добре контролювати рухи ніг.
5
Задовольняйтеся меншим розміром. Приміряйте пару ковзанів, які на один розмір менше, ніж ваша взуття. Найкращий варіант - коли нога зафіксована в ковзанах набагато жорсткіше, ніж в звичайному взутті. Це дасть можливість почувати лід і швидше вставати на ноги у випадку падіння. Якщо ви коли-небудь брали ковзани на прокат із звичайним розміром ноги, то вони напевно здавалися вам трохи більше, ніж потрібно.
6
Приміряйте кожну пару, починаючи з найбільшого розміру, навіть якщо вважаєте, що вам відмінно підійде особистий розмір. Таким чином ви поступово підберете потрібну пару ковзанів.