Як вибрати електричну бігову доріжку.

Бігові доріжки є найпопулярнішим спортивним обладнанням для тренувань, як вдома, так і в тренажерному залі. Їх використовують з різних причин: від втрати ваги до підготовки до марафону. До вибору даного снаряда необхідно підійти ґрунтовно.
Інструкція
1
Подумайте про габарити користувача даного тренажера. Більші екземпляри підійдуть для людей з будь-якими зовнішніми даними. Однак середні не зможуть витримати і 90 кг, якщо спортсмен з такими параметрами буде бігати по доріжці кожне тренування. Вагітні жінки і люди з обмеженими можливостями повинні випробувати на собі кілька різних моделей. Тільки потім можна буде виявити, підходить їм тренажер чи ні.
2
Замірте простір квартири або залу. Переконайтеся, що ви вибрали електричну бігову доріжку, яка може комфортно розташуватися в зазначеному місці. Зробіть так, щоб вона стояла в декількох сантиметрах від стіни. Ви зможете безперешкодно пересуватися. Знайдіть також зручне місце для зберігання доріжки у вільний від тренування час.
3
Визначтеся, яку суму ви готові витратити. Дорожчі моделі, як правило, краще, тому що вони включають ряд особливих функцій. Наприклад, датчики-замерітелі серцевих скорочень, автоматичне відключення і посилений двигун. Останній параметр дуже важливий, оскільки він допоможе продовжити термін служби машини і зробити тренування легше.
4
Придбайте напівпрофесійний варіант. Не витрачайте захмарні кошти на доріжку, якщо ви не збираєтеся часто її використовувати. Але якщо вона все-таки буде експлуатуватися постійно в залі або будинку, вкладіть в це одного разу необхідну суму. Найдешевші варіанти також не є великою перевагою, оскільки вам доведеться постійно ремонтувати доріжку і регулювати її налаштування.
5
Звертайте увагу на марку виробника. Купуйте доріжку тільки в спеціалізованих магазинах. Переконайтеся, що дана модель призначена для експлуатації будинку або в залі. Все залежить від мети покупки. Розширений спектр гарантії також демонструє високий клас устаткування. Те ж саме відноситься і до таких додаткових послуг, як необмежена технічна підтримка.