Як навчитися не боятися людей. перемогти страх перед людьми.

Деякі люди дуже сильно бояться перебувати в суспільстві, при спілкуванні з людьми вони відчувають страх, паніку і дискомфорт. Психологи називають це прояв страху - соціофобією. При цьому захворюванні людина дуже сильно залежить від думки оточуючих, він боїться в очах інших виглядати нерозумно, смішно, бути незрозумілим і обсмеять. З цією фобією потрібно неодмінно боротися, так як саме її прояв не дає людині жити повноцінним життям.
Інструкція
1
Сядьте і уважно подумайте, які думки підштовхують вас до настільки тривожного стану. Ви повинні відстежити всі негативно заряджені думки. Наприклад, ви вважаєте, що інші бачать у вас нецікавого і нудного людини. Задайте собі питання «чому». Можливо, ви не стільки різнобічно, скільки хочете бути насправді. Так беріться за книжки. А може думаєте, що ви занудні. Знову поставте запитання, після того, як знайдете відповідь - викорінювати проблему.
2
Розвійте навички спілкування. Для цього вам не обов'язково переборювати себе і йти на вулицю для пошуку співрозмовника, та й навряд чи ви це зможете зробити зараз. Просто зареєструйтеся на сайті знайомств або в чаті, спілкуйтеся вдосталь і отримуйте так необхідні вам соціальні навички.
3
Підніміть свою самооцінку, будьте впевнені в собі. Для цього ви повинні постаратися. Візьміться за якусь справу і виконайте його. Якщо не вийде з першого разу - не турбуйтеся, і вже тим більше не опускайте руки. Зрозумійте, що кожна людина має право на помилку. Але врахуйте, що справу потрібно вибирати те, в якому ви дійсно розбираєтеся.
4
Для того щоб побороти страх перед людьми деякі психологи радять провокувати тривожний стан, це як у приказці «клин клином вибивають». Сходіть в кафе, в кіно, тобто туди, де знаходиться багато людей. Також ви можете спробувати повернути в супермаркет прострочений товар, тобто ви повинні відчувати свою психіку в різних ситуаціях.
5
Переборіть свою сором'язливість раз і назавжди, не критикуйте себе і вже тим більше не думайте, що ви смішні. Завжди висловлюйте свою точку зору, навіть якщо не впевнені, що вона вірна. Пам'ятайте: у всіх людей є право на помилку!
6
В крайньому випадку, відвідайте психолога, який за допомогою різних методик «виведе» ваш страх назовні, а після «знищить» його.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RSDsZpfvTIE