Як відбивати воротареві.

Воротарська позиція є ключовою в будь командній грі. Те ж саме, звичайно, стосується й футболу. Захисники не завжди можуть врятувати ворота. І тоді постає питання, як же воротареві ефективно відбивати летять в його ворота м'ячі?
Інструкція
1
Розвивайте реакцію. Неможливо відбивати швидко летять м'ячі в ворота без розвинутої реакції. Працюйте постійно над цим навиком, оскільки воротарям він необхідний найбільше. Просіть пробивати більше прямих ударів на тренуванні. Тренуйтеся також відбивати пенальті з 11 метрів. Це допоможе позбутися страху удару і дасть новий поштовх в уміннях.
2
Дивіться за рухом ніг і очей противника. Як під час тренінгу та офіційної гри, стежте за тим, як пересувається суперник. Найголовніше - встигнути помітити, в який бік спрямована його ударна нога. Як правило, в цьому напрямку і полетить м'яч. У вас буде декілька часток секунди, щоб зреагувати. Також стежте за тим, куди дивиться бьющий. Якщо він дивиться вгору, швидше за все, удар піде у верхній кут воріт.
3
Враховуйте обманні рухи. Деякі гравці люблять робити помилковий замах однією ногою, щоб потім вдарити інший. Не попадайтеся на їх прийоми! Стійте твердо на ногах, трохи зігнувши коліна і поставивши руки на ширині плечей. Так ви зможете швидко зреагувати і відбити летить м'яч. В будь-якій ситуації залишайтеся холоднокровними.
4
Забирайте навіси в руки. Якщо м'яч летить високо, то робіть стрибок з місця і високо підкидає руки вгору. Не бійтеся при цьому кого-небудь зачепити. Вчепитися за м'яч якомога сильніше і притисніть його до землі, якщо ситуація біля воріт досить небезпечна. Якщо ні, просто візьміть м'яч в руки і викиньте його за межі штрафної площі.
5
Відбивайте кулаками сильні разючі удари в створ воріт. Інша справа, якщо вам доведеться реагувати безпосередньо на летить м'яч в ворота. Ця ситуація набагато небезпечніша навісів. Використовуйте тільки кулаки або долоні щоб відобразити такі удари. Відбивайте їх далеко від воротарської площі, щоб ніхто не зміг підхопити м'яч і забити гол. Робіть це якомога швидше і різкіше.
6
Випінивайте ногами котиться по землі м'яч. Якщо ігрова ситуація дозволяє, то просто відбийте ногами снаряд назад у поле. Це потрібно робити, якщо нападники противника знаходяться в безпосередній близькості від воріт і ведуть м'яч перед собою. Не завжди в таких випадках є можливість відбити м'яч руками. Тому вибігайте швидко з воріт і вибивайте снаряд подалі. Це вбереже вашу команду від зайвих неприємностей.