Як включити список відтворення.

Списки відтворення потрібні для того, щоб поставити в автоматичний режим програвача потрібні файли в певній послідовності. Плейлисти підтримуються більшістю сучасних програвачів і портативних медіаплеєрів.
Вам знадобиться
  • - програвач аудіофайлів.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно увімкнути список відтворення на стандартному програвачі Windows Media, відкрийте його і натисніть на трикутник під словом «Відтворюється» у правому верхньому кутку вікна. Виберіть пункт «Показати панель списку». Праворуч відобразитися область списку відтворення, перенесіть на неї збережений плейлист або медіафайли, які хочете прослухати або переглянути в зручному для вас порядку.
2
Якщо вам потрібно відкрити список відтворення в медіапрогравачам AIMP, клацніть двічі по збереженому раніше плейлисту. Також ви можете подивитися раніше відтворювані списки, для цього натисніть в відкритому плеєрі піктограму, що відповідає за відображення області плейлиста.
3
У вікні на верхній панелі знайдіть потрібне вам назву, вибравши для програвання один з файлів списку, ви включите плейлист. Це зручно в тому випадку, якщо не пам'ятаєте точно, куди зберегли список відтворення. Також ви можете додати туди нові файли шляхом з перетягування з місця знаходження або натисканням правої кнопки миші і вибору відповідного пункту меню, що випадає.
4
Якщо ви хочете включити список відтворення музики в соціальній мережі «Вконтакте», зайдіть в розділ «Аудіозаписи». Натисніть зверху «Редагувати». Праворуч з'явиться пункт меню «Створити альбом». На екрані відкриється нове вікно, введіть назву для вашого списку відтворення, додайте в нього потрібні аудіозаписи і збережіть зміни.
5
Вийдіть з режиму редагування, відкрийте праворуч посилання з назвою плейлиста, включите будь-яку з його аудіозаписів, в розпочатому програвачі налаштуйте режим відтворення.
6
Якщо вам потрібно створити список відтворення для портативного плеєра iPod, підключіть пристрій за допомогою спеціального кабелю до комп'ютера і запустіть програму iTunes. У вікні, виберіть режим створення списку відтворення, додайте в нього потрібні файли, збережіть плейлист в плеєрі.
Зверніть увагу
Будьте уважні, додаючи файли в список відтворення, переконайтеся, що вони знаходяться в кінцевій директорії і надалі не будуть переміщені в іншу папку на комп'ютері, оскільки вони будуть вилучені з плейлиста.
Корисна порада
Привласнюйте списками відтворення формати, читаються більшістю програвачів.