Як замінити свічки у Subaru. Як поміняти свічки в субару.

Конструктивна особливість автомобілів Субару - двигуни з оппозітним розташуванням циліндрів. Окрім цієї фірми, оппозітниє двигуни для легкових автомобілів виробляє тільки Порше. І заміна свічок на такому моторі зовсім не потребують розбирання половини автомобіля, як це може здатися.
Вам знадобиться
  • - свічковий ключ стандартний або вдосконалений самостійно
Інструкція
1
Розрізняйте заміну свічок на оппозітних двигунах з одним і двома розподільними. У першому типі двигуна канал свічки встановлений з боковим нахилом (вгору при погляді з-під капота). У другому типі - перпендикулярно площині циліндра (горизонтально при погляді з-під капота). На моделях Форестер і Аутбек зручніше міняти свічки знизу. Для цього встановіть автомобіль на яму, естакаду або підйомник і зніміть захист двигуна.
2
На двигуні з двома розподільними валами стандартний свічковий ключ не підходить із-за близького розташування лонжерона до свечному каналу. Щоб модернізувати ключ, вибийте шплінт з ручки штатного ключа і зніміть ручку. Відріжте 75 мм від перехідника під тріскачку, обточити зріз, вставте замість вилученої ручки і зашплінтуйте. При цьому новий свічковий ключ, втоплений в свічковому каналі, повинен висовуватися переходником не більше ніж на 1 см від площини кришки клапанів.
3
Підібравшись до свічок запалювання, від'єднайте від них провід. Для правильного від'єднання високовольтних проводів від свічок призначений спеціалізований інструмент, але його використання обов'язковим не є. Свічковий ключ вставте в канал і відкрутите свічки, просовуючи його в щілину між головкою блоку і лонжероном. Для підвищення комфортабельності проведення робіт можна зняти частину навісного обладнання з боків силового агрегату: корпус фільтра, акумулятор, бачок омивача.
4
Нові свічки повинні відповідати за своїми параметрами вимогам, викладеним в специфікаціях і на подкапотном ярлику VECI. Зазор між електродами повинен бути відрегульований. Перевірте його за допомогою щупа. Перед установкою продміть свічковий канал стисненим повітрям, а різьбу на нових свічках змастіть антіпріхвативающім герметиком.
5
наживи встановлювану свічку в свічковому отворі. Переконайтеся в тому, що свічка встановлена без перекосу. Затягніть свічку динамометричним ключем з дотриманням моменту затяжки. При цьому уникайте зриву різьби - ремонт і відновлення різьби дуже дороге задоволення. Вращательно-поступальними рухами приєднаєте високовольтний провід до свічки запалювання. Встановіть назад всі демонтовані деталі.
Корисна порада
Нові свічки встановіть з платиновими або іридієвими електродами. Вони служать значно довше, і процедуру заміни свічок доведеться виконувати рідше