Як змінити тему в Vista.

Найчастіше користувачам операційних систем сімейства Windows недостатньо стандартних налаштувань зовнішнього вигляду. Якщо у версії XP зміна теми оформлення не викликає ускладнень, в ОС Vista виникає проблеми, пов'язані із захистом системних файлів.
Вам знадобиться
  • - Vista Glazz;
  • - Vista Visual Master;
  • - Takeownership.
Інструкція
1
Скачайте програму Vista Visual Master. Встановіть її, слідуючи вказівкам інсталятора, попередньо погодившись з умовами ліцензійної угоди. Також скачайте і додатково встановіть кілька невеликих утиліт: Vista Glazz (якщо ваша операційна система 32-розрядна, також відрізняються версії для SP1 і SP2) і Takeownership (відповідно версії Windows).
2
Запустіть VistaGlazz, натисніть крайню зліва іконку і далі Patch files. Почекайте деякий час, потім перезавантажте комп'ютер на вимогу системи.
3
Скопіюйте за допомогою меню правою кнопкою миші папку з темою, ту саму, де знаходиться файл .msstyles. Відкрийте локальний диск, потім папку Windows. Зайдіть в директорію Resources і Themes, вставте туди скопійоване папку.
4
Натисніть правою кнопкою миші на вільній від ярликів області столу, виберіть пункт «Персоналізація». В меню оберіть настройку кольору і зовнішнього вигляду вікон, виберіть пункт «Відкрити класичний вигляд властивостей для вибору інших можливостей». У вас з'явиться дві теми Windows Aero, натисніть на той, що знаходиться вище і застосуйте зміни.
5
Зайдіть в панель управління системою, поставте в настройках класичний вигляд, розташування файлів списком і в налаштуваннях облікового запису відключіть в налаштуваннях облікового запису контроль. Перезавантажте комп'ютер.
6
Запустіть з архіву TakeOwnership файл InstallTakeOwnership, для цього відкрийте його за допомогою програми-архіватора і на потрібному пункті клацніть двічі лівою кнопкою миші.
7
Зробіть резервні копії файлів browseui.dll і shell32.dll, для цього зайдіть в папку Sistem 32, яка знаходиться в папці Windows. Це потрібно для того, щоб була можливість відновлення системних файлів з зміненого програмою стану.
8
Перебуваючи в тій же директорії, натисніть правою кнопкою миші на файлі browseui.dll і виконайте дію Take Ownership, далі відкрийте меню «Властивості» цього файлу і зайдіть на вкладку «Безпека». Натисніть кнопку «Змінити», далі в меню «Адміністратор» відзначте прапорцями всі пункти, де написано «Дозволити ...», застосуйте зміни.
9
Знову натисніть правою кнопкою миші на файлі browseui.dll, виберіть «Властивості», зайдіть на вкладку «Безпека», а потім в додаткові налаштування. Відкрийте вкладку «Розширення», натисніть на кнопку «Змінити», виберіть у списку пункт «Адміністратори» і застосуйте зміни.
10
Повторіть все вище описані дії для файлу shell32.dll, перезапустіть комп'ютер.
11
Після завантаження операційної системи зайдіть в «персоналізації», налаштуйте в меню «Колір і зовнішній вигляд вікон» зручні для вас параметри.
Зверніть увагу
Будьте уважні при резервному копіюванні файлів в початковому стані, помістіть їх в папку, звідки точно ніколи не видалите згодом.
Корисна порада
Перед змінами створіть точку відновлення системи.