Як надрукувати книгу pdf.

Pdf є популярним форматом, в якому розміщується в інтернеті різна література: книги, інструкції, керівництва до техніки. Щоб зручніше було читати такі документи, роздрукувати їх можна у вигляді книги.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - драйвер Fine Print;
  • - принтер.
Інструкція
1
Скачайте з сайту http://fineprint.com/release/fp625.exe спеціальний драйвер для принтера, щоб надрукувати pdf у вигляді книги. Запустіть інсталяційний файл, буде запущений майстер установки, виконайте рекомендації майстра. Дана утиліті дає вам безліч корисних функцій, в тому числі вона може роздрукувати документ як книгу (буклет) з різних форматів: * .doc, * .pdf, * .djvu. Вона може бути запущена з будь-якої програми, що має функцію роздруківки.
2
Перевірте правильність установки утиліти, для цього перейдіть в «Панель управління», далі виберіть пункт «Принтери». До вашого принтеру повинен додатися ще один з ім'ям FinePrint. Для друку документа pdf у вигляді книги відкрийте даний файл в програмі Adobe Reader.
3
Виберіть команду «Файл», «Печать». Далі у вікні, із списку принтерів виберіть FinePrint, встановіть кількість копій і натисніть "ОК". При першому запуску програми вона запропонує вам виконати її настройку. Для цього вам буде запропоновано роздрукувати текст на двох сторонах аркуша і з'ясувати, де саме була роздрукована інформація. Виконайте вказівки майстра.
4
Виконайте роздруківку вашого документа після настройки FinePrint. У вікні утиліти виберіть тип друку «Буклет», встановіть прапорець у полі «Двосторонній друк». Далі покладіть чистий папір в лоток принтера. Натисніть кнопку «Друк» у правому верхньому кутку програми. У який з'явився повідомленні натисніть «ОК», щоб роздрукувати лицьову сторону вашої книги.
5
Далі перекладіть роздруковані аркуші в лоток згідно вказівкам програми і знову натисніть «ОК», щоб надрукувати іншу сторону. Рекомендується спочатку роздрукувати тестовий документ, щоб перевірити правильність налаштувань програми. Якщо роздруківка виконана невірно, значить, ви помилилися в налаштуваннях.
6
Щоб їх змінити, в вікні програми виберіть пункт з ім'ям вашого принтера і підміню «Додаткові настройки». Клацніть по кнопці «Майстер настройки принтера" і повторіть настройку.
Формат зберігання електронної документації PDF давно став стандартом де-факто для публікації документів в мережі інтернет, а також для інструкцій, описів різних товарів і програмних продуктів. При цьому можливості цього стандарту дозволяють застосовувати складне форматування з графічними елементами, гіперпосиланнями і розгалуженими меню. Незважаючи на його зручність для перегляду електронної документації, іноді виникає необхідність перекладу електронного документа PDF в «паперовий» варіант.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, програма для роботи з документами формату PDF Adobe Reader, початкові навички по роботі з комп'ютером
Інструкція
1
Скачайте з сайту Adobe інсталяційний файл Adobe Reader і запустіть його. Програма безкоштовна і не вимагає реєстрації. Обов'язково дочекайтеся закінчення установки.
2
Запустіть Adobe Reader за допомогою ярлика на робочому столі або зі списку встановлених програм меню «Пуск». Відкрийте документ, для цього в меню "Файл" виберіть пункт "Відкрити" і вкажіть шлях до потрібного файлу.
3
У правому верхньому куті вікна програми розташований ярлик друку, що виглядає, як мініатюрний принтер. Натисніть лівою кнопкою мишки по ньому і у вікні, налаштувань друку в рядку «Принтер» вкажіть пристрій, на якому проводитиметься друк.
4
Нижче виберіть, які сторінки документа потрібно надрукувати і вкажіть, чи потрібно розділити документ при друку на парні і непарні сторінки.
5
В розділі «Обробка сторінки» вкажіть кількість копій і, при необхідності, вид масштабування.
6
Праворуч розташоване поле попереднього перегляду сторінок, в якому відображається майбутній вигляд надрукованого документа. Простежте за тим, щоб всі сторінки документа відображалися коректно. Після цього натисніть "ОК". Документ буде відправлений на принтер.