Як налаштувати віддалений доступ XP. настройка віддаленого доступу на xp.

Віддалений доступ до комп'ютера буває необхідний, коли вам потрібна допомога у вирішенні проблем з вашим ПК або будь-якими додатками. Тоді ваш друг зможе за допомогою спеціальної програми та інтернету підключитися і керувати вашим комп'ютером, перебуваючи при цьому хоч на іншому кінці земної кулі.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер, підключений до інтернету.
Інструкція
1
Використовуйте функцію «Віддалений робочий стіл», щоб підключити віддалений доступ до комп'ютера. Ця функція дасть вам можливість потрапити до свого домашнього комп'ютера, знаходячись далеко від дому, наприклад, в офісі або відрядженні. Також це зручно при спільній роботі - при налагодженні програм, оновленні презентації або коректурі документації. Спочатку включіть цю функцію, щоб налаштувати віддалений робочий стіл.
2
Клацніть правою кнопкою миші по ярлику «Мій комп'ютер», виберіть опцію «Властивості», далі «Віддалене використання», встановіть прапорець біля опції «Дозволити віддалений доступ до цього комп'ютера».
3
Додайте відповідного користувача в групі користувачів «Видаленого робочого столу». Клацніть правою кнопкою миші по ярлику «Мій комп'ютер», виберіть «Властивості», потім «Віддалене використання».
4
Клацніть по кнопці «Вибрати віддалених користувачів». У вікні, натисніть «Додати», щоб дати користувачам можливість здійснення віддаленого доступу до комп'ютера. У полі введіть ім'я користувача.
5
Підключіться до «Віддалений робочий стіл», для цього клацніть по кнопці «Пуск», виберіть «Програми» - «Стандартні» - «Зв'язок», «Підключення до віддаленого робочого столу. У полі «Комп'ютер» введіть доменне ім'я або IP-адресу того комп'ютера, до якого потрібно підключитися віддалено, натисніть на «Підключити».
6
У вікні вітання введіть ім'я користувача та пароль. Для настройки віддаленого підключення можна використовувати вікно «Підключення», у ньому клацніть «Параметри» і встановіть ім'я користувача та пароль.
7
Налаштуйте підключення віддаленого доступу за допомогою програми Radmin, для цього перейдіть на сайт http://www.radmin.ru/download/radmin34ua.zip і скачайте пробну версію програми. Встановіть Radmin Server на комп'ютер, до якого буде вироблено підключення, а Radmin Viewer на комп'ютер, який буде підключатися.
8
В Radmin Server додайте нового користувача і пароль для нього, встановіть права. Запишіть адресу свого комп'ютера. На комп'ютері з Radmin Viewer запустіть програму, введіть ім'я користувача, пароль і адресу комп'ютера і натисніть «Підключити».
Інтернет став невід'ємною частиною життя сучасної людини. Якщо в блогах і соціальних мережах міститься інформація про ваше особисте життя, переживаннях і сокровенних думках, цілком логічно, що ви захочете дати доступ до особистій сторінці тільки близьким.
Інструкція
1
Для того щоб зробити вашу сторінку «Вконтакте» доступ ної для перегляду лише друзям, вам необхідно створити список людей, які зможуть її переглядати. Для цього натисніть на лінк «Мої друзі». Система відправить вас на сторінку, де будуть показані всі люди, дружбу з якими ви підтвердили. У правій частині сторінки ви побачите синю кнопку «Створити список». Натисніть на кнопку, і у вас відкриється вікно «Новий список друзів». Також у вас будуть відображатися всі друзі, наявні у вас на даний момент. Виділіть тих, кому ви хочете дати доступ до вашої сторінці. Ви можете озаглавити список, назвавши його, наприклад «Самі близькі». Після цього натисніть «Зберегти».
2
Після цього зайдіть в меню «Налаштування» і відкрийте вкладку «Конфіденційність». Тепер доступ ність будь-який з запропонованих налаштувань ви можете зробити тільки для друзів. Наприклад, якщо вас не влаштовує, що список спільнот, в яких ви перебуваєте, можуть бачити всі користувачі, клікніть по цьому посиланню лівою клавішею мишки. Система запропонує вибрати, кому ж ви хочете дати доступ до цієї функції: всім користувачам, друзям і друзям друзів, тільки собі, друзям, або деяким друзям. Виберіть останній пункт. У вікні праворуч виберіть ваш список. Після того, як ви подібним чином налаштували всі параметри, натисніть кнопку «Зберегти».
3
Якщо у вас є живий журнал, ви також можете закрити в нього доступ стороннім людям, частково або повністю. Пройдіть в «початок» -> «Управління» -> «Друзья2 ->« Сортування і фільтр друзів "->" Групи друзів ». Тут ви можете створювати списки друзів. Наприклад, ви багато пишете про серіал «Зоряні війни» і про розведення щурів, але ці теми не цікаві широкому колу читачів. Створіть два списки друзів: один з любителів Зоряних воєн, другий з любителів щурів. Коли ви напишете пост на одну з цих тем, виберіть у графі «Доступ до цього запису» натисніть «Вибірково» і відзначте потрібний вам список. Якщо хочете, щоб запис була видна тільки друзям, вибирайте «Друзі». Потім натисніть «Опублікувати». Випадково зайшли люди не побачать ваш текст.