Як навчитися робити слайди.

Для створення слайд-шоу на даний момент існує не так багато дійсно зручних у використанні програм. Однією з найбільш зручних і затребуваних у користувачів ПК є Nero, оскільки вона не тільки володіє інтуїтивним інтерфейсом, але і має розширений набір функцій для роботи з медіа.
Вам знадобиться
  • - програма Nero.
Інструкція
1
Скачайте та встановіть програму Nero. Запустіть її, в який з'явився стартовому екрані програми виберіть вкладку «Вибране», воно відображається у вигляді піктограми із зображенням зірочки.
2
Виберіть у правому нижньому куті вікна програми пункт «Створити фото слайд-шоу». У вас на екрані має з'явитися вікно редагування. Заповніть розділ «Медіафайли», додавши зображення за допомогою кнопки пошуку, для цього клікніть по відповідній піктограмі в правій частині вікна. Натисніть на кнопку поруч, яка виконує дії «Перегляд і додавання в проект».
3
Натисніть на вибрані фотографії в тій послідовності, в якій хочете їх бачити у своєму слайд-шоу. Поставте файли в стрічку, вибравши для цього на кожен файл по черзі і натиснувши на піктограму додавання.
4
Для додавання аудіодоріжки перейдіть на вкладку музичних файлів у нижній панелі вікна редагування. Відкрийте на вашому комп'ютері папку з потрібним файлом і акуратно перетягніть його за допомогою лівої кнопки миші на область аудіозаписи в програмі.
5
Зробіть так, щоб відтворення слайдів було розподілено рівномірно протягом усієї пісні. Для цього натисніть на другому праворуч піктограму в області медіафайлів. В з'явилася таблиці встановіть час відображення фотографії в певному відрізку аудіофайлу, встановіть тривалість переходів, не забудьте при цьому зазначити галочками потрібні параметри і збережіть результати. Найкраще підігнати всі ці параметри по всій тривалості пісні.
6
Якщо необхідно зробити написи під фотографіями, клацніть по кадру двічі лівою кнопкою миші і у вікні введіть потрібний текст. Змініть розмір шрифту, його вигляд і т.д.
7
Експортуйте готове слайд-шоу на жорсткий диск за допомогою меню «Зберегти проект», введіть його назву і директорію знаходження.
Зверніть увагу
Будьте уважні при виборі послідовності фотографій.
Корисна порада
Найчастіше зберігайте результати виконаної роботи.