Як носити чоловічий ремінь. Як правильно носити ремінь фото.

Чоловічий ремінь - це не просто аксесуар, який допомагає підтримувати штани, але і показник стилю, смаку і статусу його власника. Мало того, що вибору ременя доведеться приділити достатньо уваги, необхідно ще й вміти його носити.
Інструкція
1
Щоб не було проблем з носінням, для початку виберіть правильний ремінь. Його ширина повинна становити три - три з половиною сантиметри, ремені ширше цього носять тільки з джинсами. Колір повинен бути підібраний в тон туфлям, сумці, ремінцю годин. На відміну від жіночих ременів, пряжка чоловічого ременя не повинна кидатися в очі. В ідеалі вона повинна бути матовою і гармоніювати з іншими металевими деталями, які присутні на одязі або аксесуарах - затискачем для краватки, застібках на дипломаті. Особливим шиком буде вважатися, якщо ви будете носити ремінь в тон сорочці.
2
Чоловічий ремінь повинен застібатися на третю (середню) дірку, вільний же кінець просмикніть через шлевку - він не повинен бовтатися. Якщо ремінь вам великий, не застібайте його на четверту діру, залишаючи довгий «хвіст». Краще трохи перемістіть пряжку і обріжте зайве. Для цього зніміть пряжку, відкрутивши болтик, за рахунок якого та кріпиться. Від третьої дірки відміряйте розмір вашої талії і прикріпіть пряжку на нове місце.
3
Зверніть увагу, що кінець ременя при носінні не повинен розшаровуватися. Щоб цього уникнути, при виборі ременя віддавайте перевагу тим аксесуарам, які прошиті, а не проклеєні. Якщо ж з вашим ременем трапилася така неприємність, не полінуйтеся вчасно віддати його в ремонт або займіться лагодженням самостійно.
4
Не носіть один і той же ремінь кожен день - від такої активної носки він швидко деформується. Правильним буде мати як мінімум два таких аксесуара, щоб чергувати їх між собою. Після того, як ви зняли ремінь, повісьте його в шафу, або скрутіть ремінь кільцем і покладіть в ящик.
Зверніть увагу
Ніколи не робіть в ремені додаткові дірки - це знижує міцність ременя і псує його зовнішній вигляд. У тих випадках, якщо вам необхідно відрегулювати довжину, переміщайте пряжку.
Ремінь є незамінним аксесуаром в гардеробі чоловіків і жінок. В одязі чоловіка це майже обов'язковий елемент. Жінкам він допомагає створити свій неповторний стиль, додаючи родзинку в повсякденний наряд.
Ремінь може прикрасити і доповнити майже будь наряд жінки: і осіннє пальто, і вечірнє плаття, і діловий костюм. При виборі цього аксесуара потрібно пам'ятати основні правила: ремінь повинен поєднуватися не тільки з одягом, але і з сумкою, взуттям, рукавицями. Найпопулярніші у жінок довгі і тонкі ремені. Їх носять з повсякденними костюмами або брюками. Тонкий ремінець чудово поєднується з діловою одягом і вечірнім вбранням. Широкий ремінь підходить жінкам, які мають тонку талію і струнку фігуру. Він відмінно виглядає з спідницею- «олівцем» з щільної тканини, а також з об'ємною одягом різної фактури. Для строгого ділового стилю підбирайте ремінь середньої ширини. Пояс-корсет можуть носити жінки з «осикою» талією. Такі ремені поєднуються з блузами, туніками, легкими сукнями. Подвійні і потрійні ремені створюють досить агресивний образ. Правильніше носити їх з легким одягом, зшите із «повітряних» тканин. Оригінальний стиль допоможуть створити етнічні пояса: з вишивкою, стрічками і бахромою. Вони чудово поєднуються з тканинними сумками. До таких сумкам також підходять в'язані та текстильні ремені з різними візерунками. З легкими сукнями та костюмами будуть чудесно виглядати плетені ремені і ремені зі стразами. Ремені можна застібати на пряжки або зав'язувати їх, як пояса. Законодавці моди залишили право вирішувати самостійно, яким способом носити ремінь - туго затягуючи або вільно. Їх можна носити так, як буде зручно. Основне правило вибору брючного ременя для чоловіків: цей аксесуар не може бути підробленим і дешевим. Оптимальний варіант - пара ременів високої якості та різного стилю. Перед придбанням подумайте, з чим потім доведеться надягати ремінь: з джинсами, брюками або діловим костюмом. Ремінь може бути незвичайним і екстравагантним, якщо він купується для певної речі. Можна купити і універсальний аксесуар, який підійде до будь-якої речі. Підбирайте його таким чином, щоб з ним брюки сиділи б за розміром. Колір шкіряного ременя повинен знаходитися в одній колірній гаммі з шкіряним взуттям; з кольором портфеля, рукавичок та інших аксесуарів зі шкіри. Зі строгими діловими костюмам правильно носитиме брючні ремені класичного дизайну: сувора пряжка простої форми і невеликої ширини (3-3,5 см). До джинсів потрібно придбати ремені стилю Casual шириною 4-5 см, з масивною пряжкою. Аксесуари цього стилю можуть бути різноманітними за матеріалом, кольором і т.д. Однак вони в жодному разі не підходять до ділових костюмів. Щоб не утруднятися в підборі, можна купити універсальні ремені (шириною 3,5 см), вони однаково підходять і для брюк, і для джинсів.