Як обмежити оперативну пам'ять.

Зазвичай користувачам не вистачає системних ресурсів для виконання роботи в додатках. Однак бувають і зворотні ситуації - для роботи, наприклад, в старих версіях Windows або тестування програм в умовах браку системних ресурсів може знадобитися зменшення обсягу оперативної пам'яті.
Вам знадобиться
  • - викрутка або шуруповерт;
  • - програма-емулятор.
Інструкція
1
Вимкніть комп'ютер від джерела живлення. За допомогою викрутки або шуруповерта відкрутіть болти з кришки системного блоку. Відкрийте корпус і ознайомтеся з вмістом.
2
Знайдіть оперативну пам'ять. Зазвичай плати являють собою тонкі довгі планки шириною близько 1,5-2 см і довжиною близько 10. Якщо планок більше однієї, то отстегните всі ті, що дають надлишок ресурсів для виконання необхідних вам задач. Для цього отстегните кріплення з боків в сторони і просто дістаньте пам'ять з гнізда материнської плати.
3
Закрийте кришку комп'ютера, закріпіть її положення шурупами. Увімкніть комп'ютер. Коли завантажиться операційна система, зверніть увагу, чи змінилася швидкість роботи.
4
Відкрийте "Мій комп'ютер». По області, вільній від значків, клацніть правою кнопкою миші і виберіть пункт «Властивості». У вас з'явиться різна інформація про системні ресурси комп'ютера і операційної системи, подивіться, наскільки зменшилася значення оперативної пам'яті. Закрийте вікна.
5
Запустіть програму, відкриття якої було ускладнено недоліком системних ресурсів. Якщо вона не відкриється, натисніть на її ярлику правою кнопкою миші, виберіть «Властивості», поставте галочки в режимі сумісності з попередніми версіями операційної системи Windows. При цьому постарайтеся вибрати ту, яка по роках випуску та актуальності відповідає вашому додатком.
6
Якщо не допомогли попередні пункти, скористайтеся програмою-емулятором попередніх версій операційної системи. Після установки при першому запуску виставите всі потрібні параметри і спробуйте запустити додаток в режимі роботи емулятора. У тому випадку, якщо програма не запуститься, переконайтеся в тому, що її копія є робочою, наприклад, спробуйте відкрити її на комп'ютері з більш низькими показниками потужності.
Зверніть увагу
Постарайтеся не втратити при відкритті корпусу комп'ютера дрібні елементи кріплення.
Корисна порада
Перш, ніж відкривати комп'ютер, ознайомтеся з умовами та термінами ліцензійної угоди.