Як відключити друге ядро.

Комп'ютери останнього покоління зазвичай містять 2 і більше ядер процесора. У більшості випадків для користувачів це хороша новина, за винятком тих, для кого одноядерний процесор є обов'язковою умовою для запуску певних процесів і додатків.
Інструкція
1
Запустіть комп'ютер в режимі сумісності з більш старими версіями Windows. Для цього клацніть правою кнопкою миші на ярлику програми, робота з яким викликає труднощі, пов'язані з обмеженням кількості ядер процесора.
2
Оберіть вкладку "Сумісність". Поставте галочку в потрібному місці відповідно операційній системі, яка датою випуску приблизно відповідає даті виходу програми, в якій ви збираєтеся працювати. Застосуйте зміни.
3
Якщо не допомогли попередні пункти, скористайтеся альтернативним способом. При завантаженні комп'ютера зайдіть в БІОС, натиснувши для цього клавішу Del. У вас на екрані з'явиться програма з синім вікном, це налаштування заліза вашого комп'ютера. Знайдіть у них конфігурацію роботи процесора, в різних комп'ютерах вони можуть перебувати в різних місцях в БІОС.
4
Знайдіть функцію HyperThreading. Змініть значення параметра на Off, вийдіть з БІОСа, зберігши при цьому всі виконані зміни. Після цього запустіть систему і відкрийте меню «Мій комп'ютер». Клацніть правою кнопкою миші по вільній області та виберіть «Властивості». Подивіться, чи відображається після пророблених змін друге ядро комп'ютера. Якщо ні, то ви зробили все правильно.
5
Запустіть програму, для якої потрібні всі перераховані вище зміни. Якщо вона як і раніше не запускається, спробуйте завантажити програму-емулятор операційної системи, відповідної дати випуску програми. Таких програм дуже багато, вони є в мережі у вільному доступі.
6
Встановіть та запустіть емулятор операційної системи, виставите попередньо потрібні параметри роботи. Спробуйте запустити програму, що не працювало в початкових умовах - якщо не відбулося ніяких змін, отже, цілком імовірно, що копія програми не робоча, або її запуск ніяк не пов'язаний з кількістю ядер процесора.
Зверніть увагу
Будьте уважні при роботі з БІОС.