Як відкрити комісійний магазин на Україну.

Комісійні магазини були популярні ще в часи Радянського Союзу. Зараз вони теж дуже поширені і часто приносять своїм власникам непоганий дохід. Спеціалізуватися комісійні магазини можуть на чому завгодно: техніці, речах, одязі.
Вам знадобиться
 • - бізнес-план;
 • - приміщення;
 • - реєстрація СПД;
 • - друк;
 • - журнали для прийому товарів на комісію.
Інструкція
1
Для того щоб відкрити комісійний магазин оформлення ТОВ або СП не потрібно, достатньо відкриття звичайного індивідуального підприємництва. Перевага цього виду бізнесу у відносно малих вкладеннях капіталу. Інвестувати доведеться тільки в оренду приміщення та рекламу. Товар же люди принесуть самі. До того ж, гроші, виручені від продажу речі, деякий час залишаються у вас на руках і можуть використовуватися в обороті.
2
Для успішного ведення бізнесу можна поступово знижувати ціну, щоб залучити покупців, записувати інформацію у населення, щодо того, хто що продає і займатися посередницькою діяльністю. В комісіонці можна приймати товар збанкрутілих підприємців. А також на основі магазину можна відкрити майстерню з ремонту одягу.
3
Але перш ніж відкривати комісійний магазин, потрібно подумати про його бізнес-плані, скласти фінансовий план першого року роботи, розробити форми 1 і 2 ВТ для прийому товару на комісію. Потім зробити товарні ярлики, написати інструкцію для торгівлі і т. Д.
4
Після рішення цих організаційних моментів можете сміливо фіксувати народження свого підприємства на папері згідно з чинним законодавством. Для цього вам знадобиться реєстрація СПД (суб'єкта підприємницької діяльності) з комісійної торгівлі або роздрібної торгівлі взуттям та одягом.
5
Податок краще обрати єдиний, але його застосування можливе тоді, коли ви збираєтеся торгувати самі, без залучення продавців. Для юридичного оформлення вашої підприємницької діяльності потрібно також буде зареєструватися в місцевій податковій інспекції і різних українських фондах.
6
Оскільки договори з комітентами (людьми, що здають речі на продаж) потрібно скріплювати печаткою, подбайте про дозвіл на її виготовлення в органах МВС.
7
У загальній сумі реєстрація комісійного магазину займе декілька місяців і обійдеться приблизно в 250 гривень або 1000 рублів. Щоб прискорити процес реєстрації, можна звернутися в юридичні фірми, але її послуги виллються в 3000 гривень або 12 000 рублів.

Схема комісійній торгівлі прийшла до нас з далекого минулого, залишаючись дієвою при найрізноманітніших політичних режимах і економічних системах, і перевагу їй досі віддають деякі підприємці, приголосні задовольнятися скромним, але цілком стабільним доходом.
Вам знадобиться
 • - свідоцтво про реєстрацію ІП;
 • - дозволу від пожежної інспекції та Росспоживнагляду (СЕС);
 • - зареєстрований в податковій касовий апарат;
 • - приміщення площею в кілька десятків квадратних метрів;
 • - торгове обладнання (шафи, стелажі, стіл, вішала, манекени, стійки, дзеркала);
 • - форма договору з комітентом.
Інструкція
1
Зареєструйся як індивідуальний підприємець, згадавши комісійну торгівлю в списку тих видів діяльності, займатися якими ви маєте намір. Встаньте на облік в органі податкової інспекції, обзаведіться касовим апаратом і власною печаткою ІП (її потрібно зареєструвати у відповідному органі МВС). Заручитеся також попередніми «згодою» на вашу діяльність пожежної інспекції та Росспоживнагляду, яких умови торгівлі в вашому магазині цікавитимуть ще й надалі, після його обладнання.
2
Знайдіть приміщення, придатне для продажу комісійних речей і їх прийому - знадобиться 30-40 метрів площі в такій будівлі, використовувати яке для своїх цілей не зможе господар магазину, що вимагає більш презентабельного оформлення. Розглядайте варіанти з напівпідвальними приміщеннями, приміщеннями, потрапити в які можна тільки з двору, і не помітні з жвавій вулиці. Ваших клієнтів в недалекому майбутньому приверне «сарафанне радіо» і можливість вигідно прилаштувати непотрібні речі, магазин ж іншого формату тут поміщатися не зміг би, тому й ставки орендні нижче на порядок.
3
Обзаведіться нехитрим комплектом торгового устаткування - підійде вживана меблі, в тому числі стіл для прийому речей і ведення документообігу, вішала на колесах, кілька манекенів, стійки і дзеркала для примірочної. Знайти такий комплект не складає труднощів, купити всі ці предмети можна за дуже низькими цінами. Якщо проявити трохи фантазії, можна навіть спробувати оформити свій комісійний магазин в ретро-стилі, використовуючи характерні для радянського часу предмети інтер'єру.
4
Налагодьте систему прийому вживаних речей на комісію і складіть типову форму договору між магазином і комітентом (сдающим речі). Вирішіть, на який проміжок часу буде виставлятися в вашому магазині річ, коли вона буде Уціняють і коли повертатися господареві (з утриманням невеликого відсотка на користь магазину). Потрібно також навчитися (вже по ходу справи) оцінювати ліквідність тієї чи іншої речі і відразу відмовлятися від таких предметів, купити які ніхто і ніколи не захоче.