Як відрізнити підробку Nike. Як визначити якість nike.

Останнім часом хвиля контрафакту захлеснула не тільки російський ринок, але й стала дуже серйозною проблемою для всіх світових виробників. Особливо цієї епідемії схильні відомі спортивні фірми, однією з яких є Nike - творець специфічної професійної одягу та взуття. Щоб не стати жертвою шахраїв, необхідно знати основні ознаки, що відрізняють оригінали кросівок Nike від підробки.
Інструкція
1
У першу чергу придбайте професійну спортивне взуття в спеціалізованих магазинах, що займаються постачанням від офіційного виробника Nike.
2
По можливості, перед тим як робити покупку, зайдіть на офіційний сайт виробника і ознайомтеся, як насправді виглядає модель, яку ви хочете придбати.
3
Утримайтеся від покупок в інтернет-магазинах, які не мають точного фізичної адреси.
4
Зверніть увагу на вартість товару. Справжня річ виробника Nike не може коштувати 1500-2000 рублів навіть зі значною знижкою.
5
Зверніть увагу на шви - вони повинні бути рівними, виконаними нитками одного виду, кольору і якості.
6
Шкіра на справжніх кросівках повинна бути м'якою, рівномірно забарвленою, без зморшок і нерівностей.
7
Клеєні шви в кросівках повинні бути без патьоків і застиглих крапель клею.
8
Кросівки фірми Nike повинні бути обов'язково упаковані у фірмову коробку. Якщо продавець вам сказав, що коробки немає, то утримайтеся від такої покупки.
9
Зверніть увагу на ярличок, який пришитий до внутрішньої сторони язичка кросівок. Він повинен бути рівно і акуратно прострочені і містити інформацію про виробника, розмір взуття і патентах Nike. Якщо ярлика немає, це, швидше за все, контрафакт.
10
Ще однією відмінною характеристикою фірмового взуття Nike є підошва. Вона повинна бути матовою, тому що складається з складного композитного матеріалу. Виробники контрафакту економлять на підошві, використовуючи матеріал з великою кількістю гуми.
11
Ще одним не менш важливим моментом є AIR-система. Підробки взагалі не мають повітряної подушки.
12
І нарешті, утримайтеся від покупок кросівок на порталі E-bay, який є «цвинтарем» контрафакту.