Як підключити проектор і монітор. Як підключити одночасно монітор і телевізор.

Щоб підключити проектор до комп'ютера потрібно враховувати кілька особливостей цих пристроїв. Зазвичай користувачі стикаються з труднощами одночасного використання проектора і монітора.
Вам знадобиться
  • - перехідник DVI-VGA.
Інструкція
1
Дану проблему можна вирішити кількома методами. Вибір зручного для вас способу повинен бути заснований на наявність чи відсутність певних особливостей проектора. Спочатку спробуйте одночасно підключити проектор і монітор до відеокарти комп'ютера.
2
Проблема в тому, що багато проектори володіють тільки портом VGA для прийому відеосигналу. Якщо до VGA-виходу відеокарти комп'ютера вже підключений монітор, і у цього пристрою відсутній порт DVI (HDMI), то придбайте додатковий адаптер. Існують спеціальні перехідники, підключаються до виходу DVI. Тепер підключіть до цього адаптера ваш проектор.
3
У тій ситуації, коли у вас немає можливості придбати відповідний адаптер або ж другий порт відеокарти попросту не працює, використовуйте проектор для підключення монітора. Обов'язково умова в даному випадку - наявність у проектора VGA-виходу.
4
З'єднайте монітор з проектором, використовуючи звичайний кабель VGA-VGA, який ви відключили від відеокарти комп'ютера. Проектор, в свою чергу, підключіть до VGA-порту комп'ютера. Тепер сигнал на монітор буде надходити через проектор, що дозволить використовувати ці пристрої одночасно.
5
Якщо ви використовували перший тип підключення, то налаштуйте параметри синхронної роботи проектора і монітора. Відкрийте настройки екрану. Виберіть графічне зображення потрібного пристрою та активуйте пункт «Зробити цей екран основним».
6
Тепер виберіть тип одночасної роботи ваших пристроїв. У випадку з проектором зазвичай використовують функцію «Дублювати екран». Це призведе до того, що обидва пристрої будуть показувати ідентичне зображення.
7
Якщо ж вам необхідно приховати монітор від сторонніх очей, то виберіть функцію «Розширити екран». Щоб відобразити додаток на екрані проектора, перемістіть його вікно за межі вашого монітора.