Як купити фуру.

Деякі люди вважають, що вибрати і купити вантажний автомобіль або фуру - досить легко. Але це не зовсім так. Досвідчені водії знають, що в даний час є багато моделей та їх варіацій на вибір. Якщо ви хочете придбати надійне транспортний засіб, то визначитеся спочатку з вашими потребами та бажаннями.
Інструкція
1
Дослідіть сайт интересуемого вас автовиробника, прочитайте огляди, каталоги та ознайомтеся з можливостями, пропонованими для кожної з конкретних моделей. Більшість автовиробників пропонують велику кількість інформації про своїх автомобілях.
2
Вирішіть, чи хочете ви компактну або повнорозмірну фуру з причепом. Компактні автомобілі пропонують кращий витрата палива, зберігаючи при цьому можливість буксирування до декількох тонн. Цього достатньо, щоб пристосувати до них причіп або човен великих розмірів. Якщо вам необхідно засіб для буксирування великих вантажів, розгляньте повнорозмірні моделі з причепом або кузовом.
3
Визначте ваші потреби при купівлі фури. Стандартні кабіни вантажних машин поставляються тільки з двома місцями і не володіють достатнім простором позаду сидінь. Вантажівки з розширеною кабіною надають додаткове місце для зберігання речей, що буде зручним, навіть якщо ви не станете набувати додатковий причіп. Також тут досить комфортно для перевезення пасажирів.
4
Виберіть фуру з причепом, який підходить для ваших потреб. Як правило, кузов матиме вигляд типової коробки. Зверніть увагу, як він приєднується до кабіни, чи щільно закриваються його засуви, чи маються всередині спеціальні пристосування для кріплення вантажів.
5
Сплануйте добре ваш бюджет перш, ніж купити фуру, так як ціни на неї можуть варіюватися в широких межах, що залежить від моделі, типу кузова, можливостей і року випуску. Якщо ви обмежені в засобах, зосередьтеся тільки на тих автомобілях, які містять мінімально необхідний для вас набір функцій. Основне завдання даного транспортного засобу - перевозити вантажі, тому, перш за все, переконайтеся, що воно повністю справляється з нею.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6ssMqa-QQZ8