Як створити архів з нуля.

Стиснення програм, папок і файлів допомагає скоротити їх розмір без втрати даних, тому стислі файли і папки займають на локальних і знімних дисках менше простору. Робиться це за допомогою програми-архіватора. Щоб створити архів з нуля, потрібно наявність відповідного додатку.
Вам знадобиться
  • - Архіватор
Інструкція
1
Встановіть на свій комп'ютер архіватор. На сьогоднішній день потужним інструментом для створення архівів вважаються програми WinRar і 7-Zip. Дані додатки встановлюються автоматично. Запустіть файл .exe і дотримуйтесь інструкцій інсталятора, щоб інсталювати додаток на свій жорсткий диск.
2
Виберіть файли, які ви хочете помістити в архів. Виділіть їх і клікніть на будь-якому значку в групі виділених файлів правою кнопкою миші. З випадного меню виберіть команду «Додати до архіву», якшо по ній лівою кнопкою миші - відкриється нове діалогове вікно, в якому вам необхідно буде задати певні параметри.
3
На вкладці «Загальні» введіть в порожнє поле «Ім'я архіву» його майбутнє назва, виберіть формат архіву - ZIP або RAR. Деякі операційні системи насилу читають формат .rar, тому, якщо ви збираєтеся відправити архів іншому користувачеві і не впевнені, чи зможе він його відкрити, краще виберіть формат .zip. В поле «Метод стиснення» за допомогою списку, що випадає встановіть потрібне значення.
4
Для створення звичайного архіву даних налаштувань буде достатньо. Натисніть на кнопку ОК і дочекайтеся, поки виділені вам файли запакують в архів. Якщо ви хочете виставити додаткові настройки, переміщайтеся по відповідним вкладкам і міняйте значення в потрібних вам полях.
5
Щоб додати файл у вже створений архів, підведіть курсор до файлу, який необхідно додати. Утримуючи ліву кнопку миші, перемістіть його до значка архіву. Коли з'явиться символ «+», відпустіть кнопку миші. Файл буде додано до архіву. Інший спосіб: відкрийте щойно створений архів і таким же способом помістіть в нього потрібний файл, відповівши ствердно на запит системи.
6
Щоб видалити з готового архіву непотрібний файл, відкрийте архів, виділіть файл, що видаляється і натисніть клавішу Delete. Підтвердіть свій вибір. Те ж саме можна зробити, якщо клікнути по імені файлу правою кнопкою миші і вибрати у випадаючому меню команду «Видалити файли». Підтвердіть дію, закрийте архів.