Як відключити праву кнопку.

В операційній системі Windows існує можливість налаштувати кнопки миші у відповідності зі своїми вподобаннями і можливостями. Включена права кнопка зручна насамперед для лівшів, але для людей, у яких «робочою» рукою є права, такі настройки вкрай незручні і незвичні. Щоб відключити праву кнопку миші, необхідно зробити декілька дій.
Інструкція
1
З меню «Пуск» викличте «Панель управління». В залежності від налаштувань конкретного комп'ютера панель може бути доступна відразу або буде знаходитися в розділі «Настройки». У вікні, перейдіть в категорію «Принтери та інше обладнання» і виберіть значок «Миша». Якщо «Панель управління» має класичний вигляд, клікніть по потрібному значку відразу. Відкриється нове діалогове вікно.
2
У вікні «Властивості: Миша» перейдіть на вкладку «Кнопки миші». У розділі «Конфігурація кнопок» зніміть маркер з поля навпроти рядка «Обміняти призначення кнопок». Нові налаштування ступають в силу відразу ж, тому наступні команди активуйте вже лівою кнопкою миші. Натисніть на кнопку «Застосувати» внизу вікна і кнопку «ОК» (або значок Х), щоб закрити вікно властивостей.
3
Діалогове вікно «Властивості: Миша» дозволяє не тільки змінити призначення кнопок, але і налаштувати пристрій для роботи в оптимальному і комфортному для вас режимі. Якщо ви користуєтеся для відкриття папок і запуску додатків подвійним кліком, встановіть швидкість виконання подвійного клацання миші, скориставшись повзунком на вкладці «Кнопки миші».
4
Щоб змінити вигляд курсору миші, перейдіть на вкладку «Покажчики». За допомогою списку, що випадає встановіть вид курсорів, який вам сподобається. У вкладці «Коліщатко» встановіть кількість рядків, на яке буде переміщатися сторінка при прокручуванні коліщатка миші. Після налаштування натисніть кнопку «Застосувати» і закрийте вікно.
5
Якщо ви хочете прибрати подвійний клік для виклику файлів і папок, відкрийте будь-яку папку на своєму комп'ютері. У верхньому рядку меню з розділу «Сервіс» виберіть пункт «Властивості папки». У діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Загальні». У розділі «Клацання мишею» встановіть маркер напроти терміни «Відкривати одним клацанням, виділяти покажчиком». Натисніть кнопку «Застосувати» і закрийте вікно властивостей.
Якщо ви плануєте використовувати комп'ютер не тільки для ігор і розваг, а в якості навчального помічника, наприклад, для розвитку дитини в школі, є сенс заховати деякі можливості. Часто команди копіювати, вставити і т.д., які знаходяться в контекстному меню, не використовуються дитиною, тобто їх можна відключити.
Вам знадобиться
  • Зміна параметрів покажчика миші.
Інструкція
1
Перед відключенням правої кнопки миші задумайтеся, чи буде вам зручно включати і вимикати цю функцію, адже ви напевно не бажаєте працювати без зручного контекстного меню. У таких випадках кращим рішенням буде створення другого користувача, якщо ви цього ще не зробили.
2
Перейдіть до аплету «Облікові записи користувачів». Натисніть меню «Пуск» і натисніть на елемент «Панель управління». У вікні, знайдіть значок «Облікові записи користувачів» і двічі клацніть по ньому лівою кнопкою миші . У вікні аплету створіть новий обліковий запис, натиснувши посилання «Створення облікового запису».
3
У новому вікні введіть назву нової «учеткі», приміром, «Дочка», «Максимка» і т.д. Зверніть увагу, що це ім'я буде відображатися у вікні вітання і в заголовку меню «Пуск». На сторінці вибору типу облікового запису поставте відмітку напроти пункту «Обмежена запис», якщо вашій дитині буде потрібно запускати тільки кілька додатків (без використання жорсткого диска) або «Адміністратор комп'ютера», якщо дитина вже досить доросла.
4
Після натискання кнопки «Створити обліковий запис» ви опинитеся на головній сторінці аплету, де можна змінити налаштування нового облікового запису, задати пароль, змінити фонове зображення і т.д. Натисніть меню «Пуск», потім кнопку «Вийти з системи». У вікні, натисніть кнопку "Змінити користувача".
5
Оберіть новий запис на екрані привітання. Після завантаження сеансу натисніть клавіші Win + R і введіть команду regedit, щоб відкрити редактор реєстру. У вікні програми необхідно перейти до гілок реєстру, які знаходяться в лівій частині. Знайдіть папку HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesExplorer і замініть значення параметрів "NoTrayContextMenu" і NoViewContextMenu "з« hex: 01,00,00,00 »на« hex: 00,00,00,00 ».
6
Для застосування змін перезавантажте комп'ютер і увійдіть під облікового запису дитини, щоб перевірити внесені зміни.