Як купити судно.

Деякі речі доставляють таке ж задоволення від виходу у відкриту воду, як відчуття себе капітаном власного судна, будь то човен або яхта. Але спочатку потрібно купити судно, а для цього необхідно знати кілька нюансів.
Інструкція
1
Складіть перелік видів діяльності, які ви плануєте здійснювати за допомогою вашого судна. Вони можуть включати в себе вітрильний спорт, риболовлю, катання на водних лижах, фотографування морської фауни або ж вчинення ділових поїздок.
2
Заплануйте ваш бюджет. Пам'ятайте, що щорічно вам потрібно буде витрачати серйозні суми на технічне обслуговування судна, її стоянку, заправку паливом, податки і страхування. Ваш бюджет буде визначати ряд факторів, у тому числі і кількість людей, яких ви зможете розмістити на борту.
3
Вирішіть, купуєте ви нове або старе судно. Це також значною мірою відноситься до планування бюджету. Нові човни поставляються з гарантією, яка може сильно відрізнятися за своєю тривалістю і покриваються послуг.
4
Оберіть дилера або брокера з продажу водних транспортних засобів. Переконайтеся, що дана компанія здійснює приватні продажу. Якщо ви купуєте стару човен, перевірте, чи не полягає вона на обліку у місцевої берегової охорони або правоохоронних органів.
5
Подумайте, оплатіть ви покупку готівкою або електронним переказом. Іноді це може вирішити багато проблем з фінансового боку. Багато приватних дилери працюють через своїх бухгалтерів, які за певну плату зможуть запропонувати вам швидке і зручне оформлення і постановку на облік нового судна, розібратися з усіма податками.
6
Переконайтеся, що продавець розбирається в усьому, що стосується обслуговування судна, задайте йому всі ваші запитання і не забудьте поцікавитися про можливу системі знижок на товар. Запитаєте, яка гарантія на дану модель, і для яких цілей вона призначена.