Як заспокоїти батьків.

Батьки постійно переживають за своїх дітей, нехай навіть ті вже давно виросли. Часом нерозуміння між різними поколіннями ускладнює життя. Як же повернути мир в будинок і зробити життя батьків більш спокійною?
Інструкція
1
Подумайте, чому батьки постійно тривожаться про вас, на якому грунті виникають конфлікти? Як правило, вони відбуваються по побутовим або психологічних причин. З ними і варто розбиратися.
2
Що стосується сварок з приводу невимитих чашок і собаки, з якою хтось забув погуляти, то такі проблеми можна вирішити, домовившись про чіткий поділ господарських обов'язків по дому. Якщо ви не любите мити посуд, візьміть на себе прання. Головне, дайте зрозуміти, що ви самостійні і відповідальні. Тоді батькам буде не страшно, що ви остаточно заблукаєте в навколишньому світі.
3
Дуже часто батьків не влаштовує спосіб життя дітей, навіть якщо ті давно обзавелися власними сім'ями і ухали в інше місто. На відстані занепокоєння тата й мами проявляється ще сильніше, адже уява малює їм страшні картини - дочка не дзвонить, бо захворіла, як вона там? Припускаючи найгірше, батьки не сплять ночами і вже не чекають добрих звісток.
4
Телефонуйте їм частіше, розповідайте, як у вас справи. Батьки потребують того, щоб знати, чим живе їх чадо. Не потрібно присвячувати їх у свої проблеми без особливої потреби, краще розпитайте їх про поточні події, цікавтеся здоров'ям. Не залишайте їх без інформації, нехай у вас немає новин, скажіть пару підбадьорливих слів, і ліки від високого тиску їм не знадобляться.
5
Мамам часто не подобається, що дочка ніяк не може знайти собі пару. Не намагайтеся її переконати в тому, що ви прекрасно себе почуваєте і без чоловіка. Нехай мама залишиться при своїй думці. Живіть своїм життям, не роздувайте конфлікт. Познайомте її зі своїми друзями чоловічої статі, тоді вона зрозуміє, що ви зовсім не самотні. Переводите всі розмови про необхідність заміжжя жартома, з часом вони перестануть загострювати відносини між вами.
6
Постарайтеся не підвищувати на батьків голос, не звинувачуйте їх ні в чому, навіть якщо ваше дитинство було далеко від ідеального. Якщо розумієте, що сильно нервуєте, перенесіть неприємна розмова на інший час. Якщо звичка розмовляти на підвищених тонах закріпиться, позбутися її буде складно.
7
Прийміть той факт, що батьки переживають за вас як належне. Постарайтеся не ускладнювати їм життя, даруєте подарунки, говорите теплі слова. Тоді вони стануть спокійніше, і вашого життя запанують мир і злагода.