Як оформити диплом.

Після написання дипломного проекту виникає безліч питань про правильність його оформлення. Існує ряд ГОСТів з оформлення науково-дослідницьких робіт, текстових документів і т. Д. Щоб не студіювати всі нормативні акти, розглянемо основні правила оформлення диплома.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що дипломна робота створюється в процесі дослідницької діяльність, тому писати її слід строго науковою мовою від другої особи («На наш погляд ...», «Ми досліджували ...»).
2
У будь-якому дипломі повинні бути присутні наступні розділи: титульний лист, зміст, вступ, основна частина, висновок, список джерел, додатки. Ведення та висновок рекомендується складати після написання основної частини. У вступі вказується мета роботи, завдання та методи дослідження, актуальність теми. Зазвичай введення становить 3-5 сторінок диплома.
3
Основна частина містить 2-3 розділу. Як правило, це 60-70 відсотків всієї дипломної роботи. У ній розкривається тема роботи, результати досліджень, шляхи вдосконалення.
4
Висновок містить висновки та пропозиції по розкривається темі. В основному, укладення становить 5-10 відсотків роботи. Воно включає узагальнений виклад проблем, точку зору автора, її обґрунтованість, перспективи розробки теми.
5
Текст дипломної роботи друкується на аркушах А4 з одного боку. Допускається в диплом додавання додатків на папері формату А3. Текст друкується через півтора міжрядкових інтервалу, розмір шрифту 14. Обов'язково повинні бути дотримані розміри полів: верхнє і нижнє 20 мм, праве 15 мм, ліве 30 мм.
6
Сторінки диплома мають бути пронумеровані, починаючи з другої - змісту. Титульний лист не нумерується. Нумерація таблиць і графіків наскрізна у всьому дипломі. Окремо нумеруються таблиці в додатках. Всі назви таблиць підписуються. Таблицю необхідно вмістити на одній сторінці, уникаючи перенесення. Якщо без переносу не обійтися, на наступну сторінку переноситься її шапка, а також ставиться заголовок «Продовження таблиці».
7
Посилання на першоджерело в тексті диплома робиться відразу після закінчення цитати. У квадратних дужках вказується номер джерела згідно списку використаної літератури.
Щоб нагороди, кубки та медалі не зберігалися в безладді в коробках, можна розмістити їх на полицях або стінах приміщення. Так вони нагадуватимуть про радість кожної перемоги і вельми ефектно доповнять інтер'єр.
Вам знадобиться
  • - рамки формату А4;
  • - цвяхи;
  • - молоток;
  • - дерев'яні коробочки зі скляними дверцятами;
  • - лак, морилка, фарба по дереву;
  • - готовий стелаж або дерев'яні комплектуючі;
  • - блістери;
  • - папки канцелярські.
Інструкція
1
Придбайте рамки підходящого розміру для оформлення нагород на паперових носіях. Зазвичай вони представлені грамотами, атестатами та дипломами формату А4. Помістіть нагороди в рамки, відігніть закріпні елементи. На стіну вбийте цвяхи таким чином, щоб усі грамоти висіли в строгому геометричному порядку, використовуйте рівень і лінійку. Повісьте нагороди на стіну. При виборі рамок врахуйте стиль і колір, в якому оформлений інтер'єр.
2
Сконструюйте стелаж, якщо у вас є необхідність розмістити велику кількість об'ємних нагород, наприклад, кубків або статуеток. Ви можете придбати комплектуючі і зробити його самостійно, або придбати готові меблі. Встановіть стелаж уздовж однієї із стін, виберіть висоту полиць, достатню для розташування нагород різної величини. Ви можете виставити їх в хронологічному порядку, за розміром або за ступенем важливості тієї чи іншої регалії. На полиці стелажа можна постелити серветки, з картону зробити пам'ятні таблички з написом року або місця вручення.
3
Для оформлення різних нагород, наприклад, медалей, кубків, орденів чи призів використовуйте невеликі коробочки з дерева зі скляною передньою стінкою. Вони продаються в магазинах меблів. Обробіть поверхню стінок морилкою, лаком чи фарбою, відповідної за кольором до інтер'єру приміщення. Розташуйте їх на цвяхах на стінах, помістіть всередину нагороди. Цей спосіб хороший, якщо відзнак не дуже багато і вони різного розміру. До того ж під склом не буде накопичуватися пил.
4
Використовуйте пластикові блістери і папки для оформлення медалей. Виберіть або замовте у виготовлювачів корпус з виїмками, помістіть в нього медалі, доповніть конструкцію рамкою, якщо ви хочете повісити нагороди на стіну. Також можна розмістити блістери в спеціальні папки.