Як зістарити цегла. зробити старовинну кладку.

Старовинна кладка цегли біля каміна або стіна будинку, на якій видно відбиток старовини - модний тренд в сфері дизайну інтер'єрів. Для того щоб додати виробам з цегли наліт часу, необхідно знати способи, які дозволяють перетворити свіжий цегла в штучно зістарений.
Вам знадобиться
  • -наждачная папір;
  • -молоток і долото;
  • -паяльная лампа;
  • -Будівельні кислоты;
  • -мох;
  • -скипидар;
  • -воск;
  • -парафин;
  • -акриловые фарби;
  • -губка;
Інструкція
1
Якщо ви тільки плануєте зробити кладку "під старовину", то дизайнери радять заздалегідь придбати цеглу, який буде імітувати старовинні камені. Їх можна використовувати як в цільних кладках, так і в елементах декору.
2
Якщо ви хочете зістарити вже наявну стіну, то це можна зробити наступним способом: візьміть велику наждачний папір і потріть потрібну ділянку поверхні для того, щоб на ньому утворилася мережу нерівностей. Старовинний цегла не може володіти рівними краями, тому візьміть молоток з невеликим долотом і акуратно відбийте краєчки деяких цеглинок.
3
Для того щоб на цеглі з'явилися темні плями і ефект обугливания, необхідно взяти паяльну лампу і нанести "опіки" по всій цегляній кладці. Схожої ефекту можна домогтися, якщо використовувати для цих же цілей різні кислоти.
4
Щоб ще більш зістарити кладку, необхідно затерти шви землею. Деякі дизайнери радять заштовхати в щілини звичайний мох, який можна принести з лісу.
5
Заключний етап - це захист штучно зістареної кладки від вологи. Для цього підігріту суміш з скипидару, воску і парафіну необхідно нанести по всій поверхні кладки. Це не тільки забезпечить їй вологозахист, але і зробить цегла матовим і ще більш древнім на вигляд. Ще один варіант -стандартні захисне покриття для цегли, яке можна придбати в будь-якому будівельному магазині.
6
Якщо ви хочете одночасно змінити колір кладки, а також зістарити її, то дизайнери інтер'єрів радять взяти для цих цілей акрилову фарбу, яка підходить за кольором і нанести її на цеглу за допомогою звичайної губки. Це додасть покриттю ефект старовини за рахунок своєрідної пористості покриття.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Gbc8tKSoJho
Зверніть увагу
Якщо при роботі з цеглою ви використовуєте паяльну лампу, то будьте обережні і стежте за виконанням техніки безпеки при подібних видах робіт.
Корисна порада
Для штучного "состаривания" цегли можна також використовувати спеціальні склади, розроблені саме для цих цілей. Для того щоб розібратися в їх видах, а також способі застосування, необхідно звернутися до консультантів в будівельних магазинах.