Як встановити ігри в стільниковий телефон.

Сучасний стільниковий телефон - річ універсальна і багатофункціональна. Він дозволяє своєму власникові здійснювати дзвінки, фотографувати, виходити в інтернет і грати в комп'ютерні ігри. Однак, ігри, встановлені на телефон виробником, швидко набридають, і виникає бажання завантажити в мобільник нові іграшки, здатні урізноманітнити години дозвілля.
Вам знадобиться
  • - стільниковий телефон, що підтримує Java-додатка, тобто, файли з розширенням .jad і .jar;
  • - персональний комп'ютер, що має операційну систему Windows XP або Windows Vista;
  • - USB-кабель або Bluetooth, який повинен бути завантажений як в телефон, так і на комп'ютер.
Інструкція
1
Для початку запустіть додаток, що підходить для вашого мобільного телефону. Це може бути або Java - додаток для простих телефонів, або Symbian - призначене для телефонів на платформі Symbian. Ця платформа підтримує файли з розширенням .sis і може зустрічатися, наприклад, в смартфонах Nokia. Запускаючи додаток, встановіть в ваш телефон обидва файли (.jad і .jar), так як відсутність одного з них може призвести до скасування запуску програми.
2
Далі, виберіть потрібну вам гру і відправте файли в телефон. Для цього встановіть програмне забезпечення для телефону в персональний комп'ютер і запустіть його. Для правильної установки використовуйте інструкцію, що додається. При відправці файлів застосовуйте додаткову програму, яка зазвичай комплектується з телефоном, представляючи собою певний набір папок. В одній з таких папок і треба перетягнути файл.
3
Відправляйте файли або через USB-кабель, або через Bluetooth. Швидкість передачі файлу при останньому варіанті трохи нижче, ніж при передачі по кабелю, але зате не потрібно тримати телефон постійно поруч з комп'ютером, так як Bluetooth діє в радіусі від 10 до 100 метрів. Якщо комп'ютер не бачить телефон в списку Bluetooth пристроїв, то переконаєтеся, що в телефонних налаштуваннях відзначений пункт: «Бачимо для інших пристроїв».
4
Врахуйте, що в звичайному телефоні Java-додаток установки не вимагає, так як воно автоматично з'являється в меню телефону. У смартфоні Symbian відкрийте папку повідомлень, а саме «Вхідні», і запустіть установку самого додатка, відкривши останні повідомлення. Після цієї операції додаток буде встановлено.