Як пронумерувати в Word сторінки.

Нумерація сторінок полегшує орієнтування в тексті, надає документу більш повний і завершений вигляд. Пронумерувати сторінки в документі Microsoft Office Word можна кількома способами: автоматично і «вручну».
Інструкція
1
При автоматичної нумерації сторінок порядковий номер сторінки вставляється в колонтитул. Колонтитул - це поле над основним текстом або під ним; додавання номерів сторінок в колонтитули ніяк не відіб'ється на зовнішньому вигляді вашого основного документа. Щоб пронумерувати сторінки в документі Word автоматично, перейдіть на вкладку «Вставка». В розділі «Колонтитули» виберіть значок «Номер сторінки» і клацніть по ньому лівою кнопкою миші.
2
У випадаючому списку із запропонованих варіантів виберіть підходяще вам становище номерів сторінок (над текстом, під текстом або на бічних полях). У розгорнулося підменю визначте, в якій частині колонтитула повинен розташовуватися номер сторінки (зліва, в центрі або праворуч). Клікніть по відповідній мініатюрі - номери сторінок будуть вставлені, ви автоматично перейдете в режим редагування колонтитулів. Щоб вийти з даного режиму, двічі клікніть лівою кнопкою миші в будь-якій частині основного тексту.
3
Щоб задати параметри нумерації, повторіть дії, описані в першому кроці, в меню «Номер сторінки» виберіть пункт «Формат номерів сторінок» - відкриється нове діалогове вікно. Налаштуйте нумерацію на власний смак - змініть арабські цифри на римські або на літери алфавіту. Вкажіть, з якої сторінки слід починати нумерацію (буває зручно, коли номер на першій сторінці тексту не потрібний). Вибравши потрібні значення, натисніть кнопку ОК, щоб закрити діалогове вікно.
4
Якщо ви хочете вводити номери сторінок самостійно, розширте поля документа, щоб текст виглядав більш привабливо. Для цього перейдіть на вкладку «Вид», в розділі «Показати або приховати» поставте маркер напроти пункту «Лінійка». Підведіть курсор миші до нульової (або максимальної) позначці на лінійці, дочекайтеся, поки курсор прийме вигляд двосторонньої стрілки. Відрегулюйте потрібну відстань між текстом і краєм сторінки. Розширивши поля, введіть номер сторінки в потрібному вам місці і задайте настройки вирівнювання тексту з вкладки «Головна» (по лівому, правому краю або по центру).