Як запустити другий Windows.

Комп'ютерні технології дозволяю встановлювати кілька операційних систем на один жорсткий диск комп'ютера. Зазвичай труднощі виникають на етапі налаштування автоматичного запуску однієї з цих ОС.
Вам знадобиться
  • - інсталяційні диски Windows
Інструкція
1
Щоб уникнути труднощів, пов'язаних із створенням меню вибору загружаемой операційної системи, рекомендую встановлювати спочатку ОС Windows XP, а вже після цього - Windows Vista або Seven. Спочатку підготуйте ваш жорсткий диск до установки декількох операційних систем. Рекомендують створювати мінімум три розділу на диску. Два з них призначені для установки операційних систем і супутніх програм, а третій - для зберігання файлів.
2
Тепер почніть установку операційної системи Windows XP. Вставте диск цієї ОС в привід, включите комп'ютер і натисніть клавішу F8. У вікні вкажіть пункт DVD-Rom. Тепер запустіть програму установки нової ОС. Коли система дійде до вибору локального диска, обов'язково вкажіть диск D :. Справа в тому, що всі завантажувальні файли Windows XP в будь-якому випадку зберігаються на диску C :. Саме тому не слід вибирати даний розділ для установки цієї ОС.
3
Після завершення всіх етапів установки Windows XP, вставте в DVD-привід диск Windows Seven і перезавантажте комп'ютер. Знову натисніть клавішу F8 і виберіть DVD-Rom. Цю операційну систему встановіть на локальний диск C :. Ні в якому разі не виконуйте форматування цього розділу перед установкою нової ОС. Цей процес призведе до втрати завантажувальних файлів операційної системи Windows XP. Пам'ятайте про те, що для установки Windows Seven і мінімального набору програм вам буде потрібно 20 Гбайт місця на системному розділі.
4
Перезавантажте комп'ютер після завершення установки Windows Seven. У меню, буде відображатися два пункти: «Попередня версія Windows» і Windows 7. Як ви вже зрозуміли, при виборі першого пункту буде запущена ОС Windows XP. Пам'ятайте про те, що форматування диска C: призведе до втрати обох операційних систем. Не забудьте встановити відповідні драйвери для потрібних пристроїв.