Як пофарбувати волосся професійної фарбою. Який фарбою краще фарбувати волосся.

Фарбування волосся - процедура, що користується великою популярністю серед представниць слабкої статі, за допомогою якої можна легко перетворити свій зовнішній вигляд, підняти настрій і самооцінку. Для фарбування рекомендується використовувати професійні фарби, що продаються в спеціалізованих магазинах або перукарень. В подібних засобах знижена частка аміаку та збільшено кількість доглядають і Пігментується компонентів.
Інструкція
1
Найпростішим і надійним способом змінити колір волосся вважається візит в косметичний салон до колористу. Особливо це стосується складного фарбування. Завдяки досвідченому майстру, ваше волосся придбають рівний і бажаний колір.
2
Фарбувати волосся можна ісамостоятельно в домашніх умовах. Для цього придбайте окремо крем-фарбу і оксидант. Кількість останнього засобу вибирайте в залежності від контрасту обраного відтінку фарби і власних волос.Для фарбування на 1-2 тони темніше достатньо 3% -ного перекису. При освітленні до 2 тонів - 6-9% -ної, до 3 тонів - 9-12% -ної. Якщо забарвленні піддаються волосся з переважною сивиною, потрібно 6-9% -ний оксидант. При фарбуванні тон в тон перевагу віддавайте засобам без аміаку з вмістом в них перекису не більше 1,9%.
3
Не міняйте колір волосся на занадто темний, більше, ніж на два відтінки. Особливо, коли ви плануєте залишатися такою тривалий час. Відростають коріння будуть набагато світліше, що створить видимість сивини навіть у молодих дівчат і жінок. У цій ситуації вам періодично доведеться підфарбовувати коріння або повернутися до натурального кольору.
4
Безпосередньо перед самою процедурою необхідно перевірити шкіру на алергічну реакцію. Для цього нанесіть невелику кількість засобу тонким шаром на внутрішню частину ліктя і залиште на 45-50 хвилин. Після закінчення процедури змийте фарбу теплою водою. Якщо в цей час або протягом наступних діб ніяких ознак шкірної реакції не з'явилося, то подібний засіб можна використовувати.
5
Досить поширеною є ситуація, коли, навіть після ретельного підбору фарби, вийшов у підсумку колір не виправдовує очікувань. Щоб убезпечити себе від подібних негараздів, проведіть тест. Для цього розведіть в порцеляновій чашці трохи фарби, щоб вистачило для фарбування однієї пряді.Отделіте її від всіх інших волосся (краще вибирати для цього приховані, розташовані в потиличній частині пасма), підкладіть під неї фольгу, пофарбуйте і загорніть. Витримавши вказане в інструкції час, змийте засіб і висушіть волосся. Якщо результат на сухому волоссі підходить вам, можна сміливо фарбувати всю голову.
6
Перед процедурою прикрийте себе пеньюаром. Вуха і шкіру обличчя уздовж лінії росту волосся обробіть жирним кремом. Змішайте всі компоненти для фарбування волосся в неметалевої посуді і відразу ж приступайте до работе.Начінайте з тім'яної зони або з місць зростання сивого волосся. Останніми повинні фарбуватися віскі. Склад нанесіть спочатку на коріння волосся за допомогою пензлика, а потім розподіліть його по всій їх довжині. Насичені, червоні відтінки повинні наноситися в зворотному порядку.
7
Обробивши всі пасма, витримайте вказане в інструкції час, щоб фарба могла ретельно вбратися. Не можна перевищувати його, це може пошкодити волосся і шкіру голови. При наявності сивого волосся цей період можна збільшити на 5-10 хвилин, в разі освітлення - на стільки ж уменьшіть.Перед миттям голови злегка полийте фарбоване волосся водою і вспеньте руками. Далі змийте теплою водою із застосуванням спеціального шампуню, стабілізуючого і закріплює колір. На завершення нанесіть на волосся бальзам для фарбованого волосся.