Як вибрати авто акустику. Як вибрати акустику в автомобіль.

Гарний настрій вимагає хорошої музики. І автомобіль тут - не виняток, і в нього необхідно встановити якісну апаратуру. Слід вибирати автомобільні колонки з усіма необхідними для вашої машини вимогами і забезпечують об'ємне звучання.
Інструкція
1
Постарайтеся вирішити, якого типу акустики ви віддасте перевагу: компонентної або коаксильной? Коаксильного складається з динаміків всіх частот, зібраних в одному місці. Хорошим відтворенням такий звук відрізнятися не буде. В компонентної акустичної системі все динаміки знаходяться роздільно. Звичайно, подібні комплекти колонок коштують значно дорожче, але з їх звучанням ви повністю відчуєте ефект «присутності», і навіть недосвідчене вухо з легкістю зможе розпізнати будь-які інструменти.
2
Виберіть кількість динаміків для автомобіля. Вони варіюються від односмугових до Чотирисмуговий. В основі кожного діапазону звучання лежить окремий динамік. Найбільш простими акустичними системами є ті, що складаються з одного або декількох невеликих динаміків і жорстко закріплені перед дифузором, якраз утворюючи коаксіальну акустичну систему. Вони коштують недорого, і їх буде легко встановити в автомобілі.
3
Визначте необхідну вхідну чутливість: від її висоти залежить якість звучання без підсилювача. Найнижчим порогом чутливості є 84-86 Дб. Звук в цьому випадку дуже слабкий і буде обов'язково вимагати додаткового посилення сигналу. Вибирайте показники в межах 92.
4
Подумайте про оптимальну резонансної чистоті: чим вона нижча, тим більше глибокі баси зможуть видати динаміки. Дивіться за тим, щоб показник Fs становив величину 60-75 - це оптимально для баса гарної глибини.
5
Виберіть діапазон частот. Будь-яка система має свої частотні кордону, приблизно +/- 3 дБ. За загальну добротність звучання відповідає параметр Qts. Якщо в інструкції він будуть позначений в районі 0,4-0,6, то це дуже мало: показник повинен бути рази в 2 вище, особливо для тих динаміків, що будуть встановлюватися в кожну з дверей.
Зверніть увагу
Як вибрати автоакустику? Хто сказав, що автомобіль не розкіш? Часи змінилися і тепер автомобіль можна зробити предметом розкоші й гордості. Одним з видів тюнінга є установка потужної і якісної акустики. Якщо Вас не влаштовує звучання двох штатних колонок, якщо Ви хочете щоб Ваш автомобіль гордо, тоді читайте далі.
Корисна порада
Ми дамо кілька порад на цю тему. Почнемо з головного. Перш за все, необхідно визначитися, яку суму Ви готові віддати за акустичну систему, оскільки сучасна автоакустика надає Пам'ятайте, що ідеальної акустики не буває, тому намагайтеся вибирати найбільш вдалі моделі на даний момент часу. Краще, якщо всі елементи акустичної системи будуть зроблені тією ж фірмою, що й головний пристрій.