Як надіти пуанти.

Пуанти - спеціальна балетна взуття, в якій можна танцювати на кінчиках пальців. Для того щоб правильно вибрати і надіти пуанти необхідно дотримуватися ряду правил, інакше танцювати в цій балетній взуття буде не тільки не зручно, але навіть небезпечно. Невірно підібрані пуанти можуть стати причиною серйозної травми.
Вам знадобиться
  • - пуанти;
  • - молоток;
  • - дві атласні стрічки;
  • - голка;
  • - нитки;
  • - вкладиші для взуття.
Інструкція
1
Придбайте пуанти в спеціалізованому магазині або в індивідуального майстра. Приміряйте балетні туфлі і переконайтеся в тому, що вони щільно сидять на нозі. Носок пуантів, званий також коробочкою, повинен бути вузьким і жорстким. Ні в якому разі не можна вибирати вільні пуанти, оскільки їх використання може привести до травм ноги. Балетна взуття повинна щільно охоплювати стопу, в цьому випадку навантаження на пальці ніг розподілятиметься рівномірно. Носити щойно куплені пуанти не можна, так як ці туфлі вимагають спеціальної підготовки перед використанням.
2
Розімніть свої нові пуанти найретельнішим чином. Балетні туфлі, виготовлені індивідуальним майстром за традиційною технологією, як правило, мають дуже жорсткий носок. Таку взуття іноді доводиться розминати молотком до тих пір, поки вона не придбає бажану м'якість. Сучасні пуанти фабричного виробництва володіють меншою жорсткістю, і розім'яти їх можна просто руками.
3
Пришийте до пуантах стрічки. Зазвичай до балетної взуття пришивають атласні стрічки шириною 3-5 см і довжиною до 2 м. Складіть стрічку навпіл і пришити до п'яті балетної туфельки. Іноді стрічку розташовують всередині пуанта під п'ятою і пришивають з боків. Цей спосіб хороший для тих, у кого дуже вузька стопа, яка вимагає додаткової фіксації.
4
Використовуйте спеціальні вкладиші для того, щоб ноги в балетній взуття почувалися більш комфортно. У спеціалізованому магазині можна придбати паперові, тканинні і силіконові вкладиші. Пружні та еластичні силіконові вкладиші істотно дорожче паперових і тканинних, але вони є найзручнішими і підходять для багаторазового використання.
5
Вкладіть вкладиші і надіньте пуанти. Зауважте стрічки, обертаючи їх кілька разів навколо щиколотки. Не слід їх занадто сильно затягувати - це може привести до порушення кровообігу в нозі. Кінці стрічок необхідно заправити, щоб вони не заважали під час танцю.
Зверніть увагу
Чи не вставайте на пуанти самостійно. Тільки досвідчений викладач може вирішити, чи готові ви до занять на балетній взуття. Надмірна поспішність в цьому питанні може привести до серйозних травм стопи.