Як вивчити іспанську.

Іспанська мова - одна з найкрасивіших мов у світі. Тому вчити мову Сервантеса дуже цікаво і захоплююче. Зробіть все, щоб ваші заняття були нудними, і тоді ви опануєте мовою без особливих труднощів.
Вам знадобиться
  • 1. Художня література на іспанському
  • 2. Аудиокурс на іспанському
  • 3. Пісні і фільми іспанською
  • 4. Інтернет для спілкування з носіями мови
Інструкція
1
Читайте книги, газети і журнали на іноземній мові. В них вам будуть зустрічатися найбільш уживані слова і вирази. Присвячуйте цього від двадцяти хвилин до години кожен день.
2
Дивіться фільми іспанською мовою. На перших порах включайте субтитри на тій же мові, а потім дивіться їх без субтитрів. Для того щоб краще розуміти, про що йдеться в кіно, беріть ті фільми, які ви добре знаєте російською мовою.
3
Слухайте пісні іспанською мовою, тим більше, що диски іспанських виконавців продаються скрізь. Прослуховування пісень допоможе вам опанувати ритмом іноземної мови. При цьому намагайтеся розрізняти слова. Включайте пісню і, натискаючи на паузу, записуйте її в слова в зошит.
4
Спілкуйтеся з носіями мови. Адже багато іспанців хочуть вивчати російську мову, оскільки їх робота пов'язана з Росією. Користуйтеся цією можливістю. Розповідайте один одному про традиції своїх країн, національній кухні, святах. Виправляйте помилки один одного.
5
Якщо ви поки не можете познайомитися і поспілкуватися з носієм мови, скачайте собі на комп'ютер аудиокурс з іноземної мови. Слухайте і повторюйте фрази за викладачем. Робіть це регулярно, і результат не змусить себе чекати.
6
Не забувайте і про граматику. Придбайте гарний навчальний посібник з граматики мови з вправами. Відпрацьовуйте кожне правило і не забувайте перевіряти себе по ключам. При цьому ставте собі реальні цілі. Наприклад, проходити кожен день від однієї до двох тем з граматики.