Як зробити календар: інструкція.

У продажу сьогодні є величезний вибір календарів різної форми, дизайну - практично на будь-який смак. Навіщо ж робити його самостійно? Перш за все, зробивши календар під свої потреби, додавши в нього дні народження рідних і друзів, пам'ятні дати, ви нічого не забудете і не пропустіть. А якщо такий календар, оформлений незвично і зі смаком, подарувати другу ... Одним словом - приступайте до роботи.
Інструкція
1
Залежно від того, для якої мети вам потрібен календар, потрібно вибрати програму для його оформлення. Створити простий календар можна, використовуючи стандартну програму Microsoft Office Word. При створенні нового документа виберіть шаблон з вже наявних в програмі або завантажте.
2
Коли шаблон завантажиться в програму для редагування, уважно його розглянете. Все, що хочете змінити, міняйте. Це може бути розмір аркуша, відображення шрифтів, їх колір. Додайте дати, які вам були потрібні, виділивши їх кольором, шрифтом.
3
Крім тексту, в шаблоні змінюються фотографії, зображення. Виділіть вже наявний малюнок, з'явиться вікно «Робота з малюнками». Тут ви легко отредактіруете вже наявне зображення (поворот, зміна розміру, положення на сторінці і пр.). Натиснувши в меню «Вставка», додайте той малюнок або фотографію, яку заготовили для календаря. Помістіть його на сторінці з календарем.
4
Якщо результат вас влаштував, збережіть календар, як звичайний документ. Якщо ж ви хочете залишити його в своїх шаблонах, тисніть «Зберегти як» і зберігайте як шаблон.
5
Ще простіше зробити календар, використовуючи спеціально для цього створену, безкоштовну програму ACG-free (Advanced Calendar Generator). Вона має маленький розмір, не вимагає установки, русифікована. Програма настільки проста в роботі, що не вимагає ніяких додаткових пояснень. Відкрийте її, виберіть потрібні установки: рік, колонки, мову і пр. Всі зміни відразу видно на полі календаря. У додаткових установках (колонка справа) встановіть потрібні кольори, свята, блоки дат і пр.
6
Створений календар зберігається в форматі rtf, txt, html. Це дає можливість розміщувати його на сторінках свого сайту. А можна відразу передати створений файл в Word (F12 або кнопка «Експорт календаря в MS Word»), де додатково відредагувати на свій смак, додати оформлення, картинки.
7
Для більш яскравого оформлення використовуйте Photoshop або іншу аналогічну програму на свій смак.
Корисна порада
При завантаженні шаблону календаря, Word запропонує вам на вибір не один варіант оформлення. Виберіть той, який найбільше відповідає вашим потребам.