Як сушити вироби із солоного тіста.

Сушка - найважливіший етап у виготовленні виробів із солоного тіста. Адже це ж жахливо, коли ви вклали величезну кількість сил, фантазії, створивши з солоного тіста справжній витвір мистецтва, а в результаті невдалої сушки весь ваш труд виявився марним. Щоб не відчувати таких розчарувань, сушити вироби з солоного тіста потрібно правильно.
Інструкція
1
Сушка в природних умовах Висушіть вироби на відкритому повітрі при кімнатній температурі. Це - найпростіший спосіб сушіння. Пам'ятайте, що чим товще виріб, тим більше часу знадобиться на його сушку. В середньому за 1 день виріб просихає на 1 міліметр углиб. В літній час поставте дошку з розкладеними на ній виробами на сонечко - так роботи висохнуть швидше.
2
Сушка в електричній духовці Сушіть готові вироби в духовці. Цей спосіб займе набагато менше часу, ніж попередній. При температурі 75 градусів вироби середньої величини висохнуть за 2 години, при температурі 100-125 градусів - за годину, а при 150 градусах - за півгодини. Якщо ж ви хочете підрум'янити вироби, то це слід робити, нагрів духовку до 200 градусів Цельсія і під безперервним наглядом.
3
Сушка в газовій духовці У газовій духовці на просушку виробів із солоного тіста потрібно в 2 рази менше часу, ніж при використанні електричної духовки. Регулюйте температуру відкриваючи або закриваючи зовсім дверцята духової шафи.
4
Сушка на батареї опалення Взимку ви також можете висушити вироби із солоного тіста на радіаторі опалення. Покладіть виріб на тканину або фольгу, помістіть на батарею опалення і залиште до повного висихання.
5
Комбінована сушка Якщо ваші вироби дуже об'ємні, ви можете використовувати комбіновану сушку. Просушуйте кілька днів саморобку на відкритому повітрі, а потім досушити в духовій шафі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=D72NlS2yKH8
Зверніть увагу
Навіть не намагайтеся сушити падлюка в мікрохвильовій печі.
Корисна порада
Визначити, чи повністю висохла саморобка можна, постукавши по ній вказівним пальцем. Глухий звук означатиме, що всередині виріб залишилося сируватим і його слід ще на деякий час залишити в сушці. Щоб ваші вироби з солоного тіста добре збереглися, після розфарбовування покрийте їх лаком. Можна використовувати як глянсовий, так і матовий лак. Якщо ви хочете підрум'янити вироби - просушіть його в духовій шафі при підходящої температурі, а потім збільште її до 200 градусів. Не відходячи від духовки дочекайтеся, коли саморобка придбає потрібний вам відтінок.