Як вибрати оператора зв'язку.

При виборі оператора зв'язку кожен хоче отримати якісні послуги. При цьому слід брати до уваги не тільки тарифи, а й ряд критеріїв, які гарантують ці послуги. Тому варто розібратися, як же правильно вибрати оператора зв'язку.
Інструкція
1
У першу чергу необхідно поцікавитися наявністю у оператора ліцензії на надання даної послуги. Саме вона може дати вам гарантію легальності оператора на ринку.
2
Далі слід оцінити якість, доступність сервісу і рівень техпідтримки клієнта. Також необхідно з'ясувати, яке обладнання та програмні засоби використовує оператор. Поцікавтеся, яка територія розповсюдження послуг оператора, скільки станцій встановлено на його території обслуговування. Хоча практично всі оператори на сьогодні пропонують однаковий рівень зв'язку, можуть бути і збої, особливо при мережевих перевантаженнях.
3
Дані про те, як давно компанія існує на ринку і хто її партнери, теж можуть дати певну інформацію. Природно, чим більше термін існування компанії на ринку, тим вона професійніше. Але при цьому важливо розуміти, чи є у компанії можливості зростання, чи надає вона необхідний спектр послуг.
4
Особливу увагу зверніть на тарифи компанії, що пропонує свої послуги. Зрозуміло, що користувачі прагнуть до максимально вигідними розцінками. Іноді в межах однієї мережі стільниковий зв'язок обходиться набагато дешевше, тому вирішальним фактором при виборі пакета буде те, послугами якого оператора користується більша частина людей, з якими ви спілкуєтеся. Кожен оператор формує свою тарифну політику по-своєму. Одні розробляють безліч тарифів для того, щоб абонент зміг вибрати саме той тарифний план, який повністю задовольняв би його потребам. Інші пропонують кілька тарифних планів і безліч модифікаторів до них. Тим самим абонент має можливість самостійно налаштовувати свій тариф.
5
Також зверніть увагу на перелік додаткових сервісів оператора.
Стільниковий зв'язок вже давно стала звичним атрибутом життя не тільки для городян, але й для жителів села. Її зручність важко переоцінити, проте для комфортного користування послугами мобільного зв'язку необхідно правильно вибрати компанію-оператора.
Вам знадобиться
  • - інформація про тарифи на послуги стільникового зв'язку;
Інструкція
1
Вибір оператора мобільного зв'язку в чому залежить від місця вашого проживання. Якщо городяни можуть вибирати серед декількох компаній, що надають послуги стільникового зв'язку, то сільським жителям часто доступна лише одна. В останньому випадку мова йде вже не про пошук відповідного оператора, а про вибір найбільш зручного тарифу єдиного доступного постачальника послуг.
2
Якщо вам доступні кілька операторів, то одним з важливих критеріїв вибору стає інформація про те, послугами якого оператора користуються ваші родичі, друзі, знайомі. Розмови всередині мережі набагато дешевше, ніж дзвінки на телефони інших мобільних операторів, тому вибір тієї ж компанії мобільного зв'язку заощадить вам чималі кошти.
3
Другим важливим моментом є вартість наданих послуг - зокрема, вартість хвилини розмови. Зверніть увагу на те, що рекламовані послуги часто не відповідають дійсності, тому реальна вартість хвилини розмови може виявитися вище обіцяної. Для точного ознайомлення з тарифами зайдіть на регіональні сайти операторів і уважно вислухайте у всі деталі. Найбільш важлива інформація часто пишеться самим дрібним шрифтом.
4
Дуже часто оператори стільникового зв'язку обумовлюють мінімальну вартість хвилини розмови підключенням будь-якої додаткової послуги, яка сама по собі є платною. У цьому випадку з вас кожен день будуть утримувати якусь суму навіть у тому випадку, якщо ви не користуєтеся телефоном. Важливо правильно оцінити ваш реальний місячний обсяг розмов і підрахувати, який варіант для вас найбільш вигідний - з підключенням додаткових платних послуг, що знижують вартість хвилини розмови, або без них.
5
Якщо ви використовуєте стільниковий телефон і для виходу в інтернет, звертайте увагу на вартість інтернет-трафіку. Дешевше буде використовувати різні тарифи і, відповідно, різні SIM-карти для дзвінків та інтернету. Для роботи в мережі зручно користуватися USB-модемом і одним з відповідних тарифів - наприклад, від «Мегафона».
6
Зверніть увагу на послуги, автоматично підключаються при купівлі SIM-карти. Вони можуть бути вам зовсім не потрібні, але при цьому за них з вас регулярно братимуть плату. Дуже часто абонент просто не помічає кількох знімаються в день рублів, але за місяць набігає цілком пристойна сума. Подібними послугами, зокрема, грішить «MTC».
7
Якість зв'язку у більшості операторів зазвичай знаходиться на цілком високому рівні, тому на вибір практично не впливає. А от можливість звернутися за сервісною підтримкою є досить важливим моментом. Зокрема, дуже незручна система «Автоінформатор», з деяких пір використовується компанією «Мегафон». Замість того, щоб просто набрати номер і задати питання, абоненту доводиться витрачати час на введення різних цифр, при цьому немає ніякої гарантії знайти необхідну інформацію.
8
Проаналізувавши всі плюси і мінуси доступних вам послуг, виберіть відповідного вам оператора стільникового зв'язку і підключіть найбільш оптимальний для вас тариф. В цьому випадку ви зможете отримати найкраще співвідношення якості і вартості використовуваної вами мобільного зв'язку.