Як полагодити газову колонку. засмітилася газова калонки, Як лагодити.

Газова колонка призначена для нагрівання проточної води і підтримки потрібної температури. Вона складається з газового водонагрівача, двох трубок, одна з яких призначена для води, друга для газу. Внизу знаходиться система розпалу й пальник. Після відкриття водопровідного крана відбувається розпал газового водонагрівача. Продукти горіння видаляються через димар, який розташований у верхній частині корпусу. Вода, нагріваючись, проходить через мідний теплообмінник і надходить до споживача.
Інструкція
1
Газову колонку можна назвати економним і довговічним приладом для гарячого водопостачання, однак від поломки ніхто не застрахований. Ремонт можна здійснити або звернувшись за допомогою до професіоналів, або власними силами.
2
Практично всі сучасні моделі газових колонок мають 3 датчика: горіння, тяги і перегріву. Якщо хоч один з датчиків несправний, колонка працювати не буде. Будь датчик можна замінити. Щоб дізнатися, чи не поламаний чи газовий датчик, переконайтеся, що газом біля колонки не пахне.
3
Датчик тяги перевірте за допомогою тонкої смужки паперу. Якщо вона нерухома, то всі продукти згоряння потрапляють не в димар, а всередину приміщення. Датчик перегріву найчастіше не функціонує через забруднень. Він перекриває подачу газу до колонки в тому випадку, якщо полум'я гасне. При включеній термопарі виробляється струм, а електромагнітний клапан пускає газ. Коли вогонь гасне - клапан автоматично перекриває подачу палива.
4
Цілком імовірно, що поломка сталася через те, що не була проведена щорічна профілактична чистка. Якщо напір води став маленьким і колонка не включається, значить, її потрібно розібрати, очистити водостоки і теплообмінник. Водопровідна вода містить речовини, які сприяють утворенню накипу і засмічень.
5
Зніміть колонку з петель, переверніть догори дном і відкрутіть водяні труби. Залийте всередину оцет і залиште на годину, потім встановіть колонку на місце, підключіть трубу для подачі води, поставивши під колонкою таз. Відкрийте кран подачі води, вся накип та бруд виллється. Після цього можна підключити інші труби.
6
Якщо після цього колонка не запалиться, перевірте стан газового пальника, заздалегідь перекривши подачу газу. За допомогою пилососа зберіть все сміття і сажу з пальника і навколо неї.
7
У разі якщо холодна вода має гарне тиск, а гаряча ледь тече, то проблема в решітці на крані гарячої води. На більшості кранів використовується решітки для створення необхідної форми потоку. Ця конструкція знаходиться на кінці крана. Після перегріву колонки або ремонту труб на решітці залишаються частинки іржі, що перешкоджають потоку води. Сіточку відкрутіть і прочистите, потім зберіть назад.
Зверніть увагу
Ні за яких обставин колонка не повинна пахнути газом. Навіть якщо є легкий запах, необхідно перекрити вентилі і викликати газову службу.
Корисна порада
Намагайтеся не включати газову колонку, коли напір води слабкий, так як тоді на стінках труб осідає накип.
Напевно, кожна людина мріє про власний заміському будинку. Справа в тому, в місті досить брудна атмосфера і постійна суєта. Деякі люди мають власні дачі, на яких відпочивають влітку. Однією з необхідних складових комфорту сучасної заміського життя стала наявність газової колонки , яка підігріває воду. Як і всі механічні пристрої, колонка може зламатися. Для того щоб її відремонтувати, потрібно володіти необхідною інформацією.
Інструкція
1
Основним елементом нагрівача є грілка, яка використовується для підігріву води. Вода проходить через теплообмінник, за рахунок чого нагрівається. У всіх газових колонках є автоматика, яка забезпечує безпечну роботу.
2
Саме грілка найчастіше виходить з ладу. Відбувається це через постійну її роботи. Замінити грілку не складно. Потрібно відкрутити кришку газової колонки , яка знаходиться ззаду. Ви побачите багато проводів і сам нагрівальний елемент. При заміні потрібно бути особливо уважним, тому що можна легко пошкодити автоматику, що знаходиться в газовій колонці.
3
Якщо у вас вийшла з ладу електроніка, то найкраще звернутися в сервісний центр, де була придбана газова колонка. Відремонтувати її все-таки можна і самому, але для цього потрібно мати знання та досвід у галузі електроніки. Не кожній людині цю справу під силу. Все залежить від того, якого роду у вас поломка. Кожен сучасний газовий нагрівач включається натисненням кнопки. Якщо включення не відбувається, то можна перевірити підключення проводів до самої кнопці. Його також можна побачити, якщо зняти кришку.
4
Зустрічаються самі різні газові колонки . Деякі з них не піддаються самостійного ремонту. У приклад можна привести автоматичну газову колонку. Вона сама регулює рівень потужності в залежності від поточної потреби і тим самим підтримує в автоматичному режимі постійну температуру на виході з колонки .
5
Газова колонка служить довго і безвідмовно, якщо дотримуються певні вимоги. Природно, є чинники, які впливають на термін служби. В першу чергу, це якість самого апарату. Крім того, велике значення має якість водопровідної води.