Як очистити повністю свій телефон.

Комплексна очистка може бути необхідна у випадку, якщо ви вирішили продати телефон. Для того щоб повністю очистити ваш мобільний телефон від особистих файлів, ви можете використовувати один з простих методів.
Інструкція
1
Увімкніть телефон і видаліть всі файли з телефону, використовуючи клавіші меню. Багато моделей підтримують виділення декількох файлів, за допомогою цієї функції ви можете видалити кілька файлів одразу.
2
Використовуйте код обнулення прошивки. За допомогою цього коду ви можете стерти всю особисту інформацію, яка знаходиться в пам'яті телефону, а також повернути всі настройки до заводського стану. Зайдіть на сайт виробника вашого апарату і знайдіть контакти технічної підтримки. Це може бути як телефонний номер, так і адресу електронної пошти. Надайте IMEI-номер мобільного, після чого запросите код обнулення прошивки. IMEI-номер - це серійний номер вашого телефону. Ви можете дізнатися його, набравши на клавіатурі * # 06 # або знявши задню кришку і батарею.
3
Синхронізуйте ваш телефон з комп'ютером. Для цього використовуйте дата-кабель і диск з драйверами. Як правило, ви можете все це знайти в комплектації телефону, в іншому випадку ви повинні будете дістати їх самостійно. Дата-кабель ви можете знайти в будь-якому магазині стільникового зв'язку ліб замовити в інтернет-магазині або на сайті виробника. Там же, на сайті виробника, ви зможете знайти драйвера і програмне забезпечення, необхідне для синхронізації. У разі ж якщо програмне забезпечення відсутнє, скачайте його з одного з фан-сайтів, присвячених вашому телефону, таких як allnokia.ru або samsung-fun.ru. Встановіть драйвера, після чого підключіть телефон до комп'ютера.
4
Запустіть програмне забезпечення для синхронізації і переконайтеся, що воно телефон синхронізований з комп'ютером. Про це буде сигналізувати відповідний індикатор. За допомогою програми відкрийте файлове меню телефону. Видаліть всі файли, які є вашими. Також, скопіюйте на комп'ютер телефонну книгу і повідомлення, збережені на телефоні, після чого видаліть їх з пам'яті мобільного.