Як створити електронну сторінку.

Багато користувачів інтернету хочуть створити електронну сторінку. Це не так і складно. Для цього можна використовувати інструменти Microsoft Office. Маючи сучасне програмне забезпечення, не потрібно бути вебмастером або програмістом, щоб створити свій персональний сайт.
Інструкція
1
Використовуйте текст сторінки в Microsoft Office. Його потрібно перетворити в веб-документ. Натисніть на «Зберегти як web-сторінку». Однак ваш документ буде займати все місце на екрані.
2
Створіть таблицю. І в рамці помістіть створений web-документ. Таким чином, ваша майбутня електронна сторінка буде виглядати привабливіше.
3
Змініть стиль і фон веб-сторінки. Спробуйте змінити колір списків або посилань. Можна застосувати готову тему до сторінки, але не потрібно робити фон дуже яскравим. Документ повинен добре читатися. Вставте різні зображення. Якщо картинку хочете розмістити в тексті, то необхідно змінити обтікання веб-документа. Застосуйте до малюнка тінь або рамку, якщо забажаєте. Помістіть його так, щоб не було зайвого місця.
4
Додайте на веб-сторінку рухомий рядок. Відкрийте панель інструментів і зробите операцію, натиснувши кнопку «біжучий рядок». Не забудьте додати гіперпосилання. Щоб послатися на ресурс в інтернеті, то необхідно виділити потрібне слово, натиснути правою кнопкою миші і вибрати «Вставка». Далі натискаєте «Гіперпосилання». Вводите адресу ресурсу. Але він може змінитися, якщо сформуєте власний сайт. Є й інший варіант зі створення електронної сторінки.
5
Використовуйте просту і функціональну програму FrontPage. Вона допоможе легко сконструювати потрібну сторінку, створити привабливий дизайн і структуру. Ви можете опублікувати веб-сайт на сервері разом із завантаженими файлами. Скачайте FrontPage. Далі запустіть програму і створіть головну сторінку, визначитеся з її структурою, дизайном і оформленням. Заповнюйте веб-сторінку інформацією. У цьому додатку можна знайти готові шаблони і фрагменти сторінок. Якщо не хочете створювати домашню сторінку вручну, то візьміть готовий шаблон з іншого сайту.