Як прикрасити приміщення для весілля. прикраса альтанки на весілля.

Наближається той самий заповітний день, якого ви так чекали. Стільки турбот і здається, що часу зовсім не вистачає. І ось - фінішна пряма. Справа, здавалося б, за малим - прикрасити приміщення. Однак, з одного боку, вибір прикрас занадто великий, з іншого - всі прикраси здаються занадто банальними. А адже так хотілося зробити щось особливе, зовсім не таке, як у всіх.
Інструкція
1
Те, чим прикрашати, залежить в першу чергу від того, в якому приміщенні буде проходити торжество. Якщо планується весілля в невеликому ресторані або кафе, то прикрас не повинно бути багато. Максимум - парочка композицій з квітів або кульок і драпірування на вікнах. Доповнять інтер'єр квіти, подаровані гостями. Цього буде цілком достатньо.
2
Зовсім інша справа, якщо планується справляти торжество з масою запрошених у величезному залі ресторану. В цьому випадку необхідно, по-перше, організувати центр інтер'єру. Ним може стати стіл з весільним тортом, фонтан, крижана скульптура або інше масивна споруда. Доповнити декор можна кулями, квітковими композиціями, свічками, тканинної драпіруванням.
3
Все вищеперелічене актуально тому випадку, якщо планується весілля в класичному її розумінні. Крім того, можна влаштувати тематичну весілля. Приміром, «а-ля Європа тридцятих років». Тоді прикрасою стане сам інтер'єр, який, безумовно, повинен буде відповідати заявленій темі.
4
Окремо варто відзначити квартирні весілля. Будинок або квартиру можна прикрасити як стандартними атрибутами (кулями, квітами, тканиною), так і затишними романтичними домашніми дрібницями - вашими фотографіями, де ви зовсім ще діти, або подарунками, які ви дарували один одному будучи закоханими.
5
Однак, найбільший простір для творчості надає варіант весілля на природі. Тут можна собі дозволити і карету з кіньми, і лебедів з міні-озером, і альтанку з голубами, і навіть мімів і балерин. До речі, якщо ви віддаєте перевагу нетрадиційний підхід, то відмінним елементом декору може стати невелика сцена, де протягом торжества будуть показані елементи арт-шоу. Все залежить від вашої фантазії і бюджету, звичайно.
Річниця з дня весілля - завжди радісне і знаменна подія. Кожен прожитий разом рік тільки зміцнює любов подружжя, робить їх життя яскравішим і цікавішим. Дуже важливою є і перлове весілля, яка означає, що шлюбу виповнилося 30 років.
Інструкція
1
Почати приготування можна з прикраси кімнати. Основним кольором стає, звичайно ж, колір перлини. І хоча цей камінь у більшості людей асоціюється з білим кольором, перлів можуть бути рожевими, чорними або кремовими. Саме такі перламутрові кольори і стануть основою оформлення кімнати. Наприклад, на вікна можна повісити градини відповідного кольору. Приміщення можна прикрасити перламутровими повітряними кулями, серпантинами і, якщо є можливість, штучними перлинами.
2
Свою увагу потрібно звернути і на оформлення столу. Застеліть його сніжно-білою скатертиною, яка тільки підкреслить святковий настрій. Дуже красиво виглядатимуть і стільці, прикрашені блискучими стрічками пастельних тонів. А на кожну тарілку можете поставити красиву композицію із штучних перлин.
3
Що ж стосується страв, які потрібно подавати на стіл, то вони повинні бути обов'язково з морепродуктів. Пам'ятайте, що перлини - це цінні дари моря. Приготуйте рибу, зробіть салат з морських водоростей і асорті з морепродуктів.
4
Існують і традиції, які стосуються одягу подружжя. Дружина повинна бути одягнена в традиційні «морські» кольору - бірюзовий, блакитний або зелений. Чоловік же повинен символізувати собою перловий камінь, а тому рекомендується надіти костюм або сорочку кремового, білого або ж кольору слонової кістки.
Зверніть увагу
30-річна річниця весілля - дуже важливий період. А перли був обраний символом цього ювілею зовсім невипадково. Справа в тому, що перлина в природних умовах весь час зростає і міцніє, як і сім'я з роками стає тільки сильніше. До того ж 30-річний ювілей можна порівняти з ниткою, на яку рік за роком нанизувалися нові перлини. І ось, коли таких перлин-годов набирається тридцять, нитка перетворюється на справжнє міцне намисто.