Як перекинути музику з ipod на комп'ютер. Як з itunes перекинути музику в телефон.

З виходом 7-ий версії iTunes додаток стало набагато простіше для передачі музики з iPod на комп'ютер. З новою функцією резервного копіювання ви зможете швидко відновити і перемістити ваші музичні бібліотеки.
Інструкція
1
Переконайтеся, що ваш IPod налаштований на взаємодію з жорстким диском. За умовчанням це означає, що ваш комп'ютер повинен розпізнавати IPod як USB-пристрій або зовнішній накопичувач.
2
Підключіть IPod до комп'ютера і відкрийте iTunes. Коли iTunes завантажиться, виберіть вашу модель і натисніть "Налаштування" у головному вікні.
3
Натисніть «Обзор» і виберіть «Обробляти музику вручну». Ви повинні встановити галочку в полі поруч з функцією «Включити використання диска».
4
Перейдіть у вашому плеєрі на вкладку «Додатково», потім «Загальні настройки». Встановіть прапорець «Копіювати файли в папку" Музика "на iTunes при додаванні в медіатеку» і натисніть кнопку «OK». Тепер при підключенні до iTunes плеєр буде копіювати всю музику на жорсткий диск вашого комп'ютера. Це не повинно стати проблемою, якщо у вас достатньо місця на вінчестері.
5
Відновіть всю музику, якщо ви тільки що встановили нову операційну систему на комп'ютері. Підключіть ваш IPod і переконайтеся, що в iTunes включена функція резервного копіювання музики і перенесення нової бібліотеки. Зайдіть в «Налаштування», «Додатково», потім «Скидання». Натисніть «OK». Потім перейдіть до вкладки «Розширені», «Консолідація бібліотеки» і встановіть галочку напроти пункту «Консолідація».
6
Скопіюйте музику на комп'ютер. Знайдіть папку «Музика» (зазвичай вона мається на будь-якому комп'ютері і розташована в особистих документах користувача) і перетягніть її для зручності на робочий стіл. Знайдіть значок вашого iPod, двічі клацніть, щоб відкрити його, і перетягніть що з'явився список музичних творів з iTunes в папку на комп'ютері.
7
Зачекайте, поки музика не скопіюється в папку, а потім відкрийте iTunes. Переконайтеся, що треки і вся супутня інформація синхронізувалися.