Як відмити білі кросівки. видалити фарбу з кросівок.

Білі кросівки виглядають дуже стильно, але занадто часто брудняться. Іноді відтерти бруд звичайної губкою з миючим засобом не вдається, і черевики повністю втрачають свій вигляд і виглядають старими, навіть якщо були куплені лише кілька днів тому.
Інструкція
1
Перед тим як приступити до чищення білих кросівок, зніміть з них шнурки - так вам буде набагато зручніше. Потім зітріть з черевиків пил вологою ганчірочкою і обтрусіть їх від сухого бруду. Якщо на внутрішній стороні кросівок є чорні смуги, їх можна стерти звичайною гумкою.
2
в'ївся бруд з білих шкіряних черевиків деякі рекомендується видаляти вибілювальної зубною пастою і щіткою. При цьому не варто занадто сильно мочити щітку, інакше вийде багато піни, і паста втратить свої абразивні якості. Для посилення відбілюючого ефекту можна додати в пасту кілька крапель лимонного соку.
3
Якщо у кросівок є тканинні вставки, які теж потрібно очистити, можна скористатися зубною щіткою і рідким засобом для виведення плям для прання одягу. Нанесіть невелику кількість гелю на взуття і як слід обробіть її щіткою, а потім змийте водою. При необхідності повторіть процедуру ще раз.
4
Засіб для чистки кросівок можна зробити і своїми руками. Для цього змішайте невелику кількість прального порошку з ложкою оцту, перекису водню або лимонного соку. Повинна вийти густа паста, за допомогою якої ви зможете відмити кросівки.
5
Багато радять прати білі кросівки прямо в машинці. Для цього попередньо необхідно розшнурувати взуття і вийняти устілки. Покладіть взуття в барабан, засипте невелику кількість прального порошку і періть при 30-40 градусах на низьких оборотах. Режим віджиму краще відключити. В деяких машинках навіть існує спеціальна функція для прання спортивного взуття. Після того як машинка закінчить роботу, висушіть кросівки, підвісивши їх на балконі або вулиці за язички, або скористайтесь сушаркою для взуття.
6
Для того щоб уберегти свої білі кросівки від сильних забруднень, які складно видалити, користуйтеся спеціальним захисним воском або спреєм. Після його застосування бруд легко буде зчищатися звичайної вологою ганчірочкою або губкою.