Як розвинути силу погляду.

Людина за допомогою своїх очей отримують більшу частину інформації про навколишній світ. Але він може також віддавати її за допомогою свого погляду. Особистість з розвиненою силою погляду володіє майже гіпнотичної здатністю в переконанні інших людей. Такі люди дуже стійки в своїх рішеннях. Для того щоб розвинути таку здатність, потрібні місяці тренувань.
Інструкція
1
Навчіться розслаблятися. Для такого тренування необхідно вміти швидко і правильно розслаблятися. У багатьох психологічних тренуваннях ви можете помітити цю рису. Навчитися правильно і швидко розслаблятися можна кількома способами. Ляжте якомога зручніше і розкиньте руки і ноги, щоб вони не стикалися один з одним. Не напружуйтеся, не думайте. Дайте своєму тілу максимальне розслаблення. Проведіть в такому стані кілька хвилин. Якщо у вас нічого не виходить, то переходите до другого способу. Знайдіть або зробіть запис з формулами аутогенного розслаблення. Воно цілеспрямовано на багато ділянок та органи вашого тіла. Прослухавши такий запис, ви легко зможете розслабитися.
2
Дивіться на нерухому точку. Це основа вправ з розвитку сили погляду. Намалюйте на аркуші білого паперу чорну крапку. Вона повинна бути в центрі листа. Відійдіть на відстань одне метра і починайте пильно дивитися в точку. Концентруйте вся ваша увага саме в цю точку. Намагайтеся припинити внутрішній діалог і відволікатися на сторонні думки. Також ви повинні не моргати під час заняття. Тренуйтеся таким чином протягом 15-20 хвилин щодня. Через три місяці переходите до наступної вправи.
3
Працюйте з рухомими предметами. Якщо точка була маленькою і нерухомою, то тепер переходите на рухомі предмети. Починайте з одного і маленького розміру. Наприклад, ідеально підходить кулька від пінг-понгу. Підвісьте його на нитці і розгойдайте. Концентруйте свою увагу на ньому. Використовувати маятник не бажано, оскільки він володіє певною частотою розгойдування, що може ввести вас в гіпнотичний стан. Поступово збільшуйте кількість куль.
4
Тренуйтеся з дзеркалом. Силу погляду серйозно розвиває робота з дзеркалом. Її суть полягає в тому, що ви повинні дивитися собі на перенісся пильно, і не моргаючи. Це не так просто як ви можете подумати. Також за допомогою дзеркала ви можете навчитися передавати емоції. Натренований погляд здатний вселяти власні емоції і настрої іншим людям.