Як відновити диплом. диплом відновлення.

Втрата диплома про вищу або середню професійну освіту може стати серйозною перешкодою при влаштуванні на роботу. Тому, якщо ви втратили документ про освіту - необхідно якнайшвидше отримати дублікат.
Інструкція
1
За відновленням диплома необхідно звертатися до навчального закладу, де ви отримували освіту. Дані будуть відновлені на підставі архівних документів. Тому, якщо ви втратили диплом - звертайтеся до навчальної частини вузу або в деканат вашого факультету.
2
За правилами, дублікати дипломів видаються тільки в тому випадку, якщо оригінал втрачено (втрачено, вкрадено, постраждав при пожежі і т.д.). Тому, швидше за все, вам буде потрібно підтвердити факт втрати. Залежно від правил відновлення документів, прийнятих у вашому вузі, може знадобитися або довідка з поліції, або оголошення про визнання оригіналу диплома недійсним. Для отримання довідки треба звернутися в районне відділення ОВС, написати заяву про зникнення диплома і отримати довідку, що розшукові роботи не привели до результату. Якщо потрібно оголошення в ЗМІ - опублікуйте в будь міській газеті оголошення за такою формою: «Диплом на ім'я (ваше ім'я), серії такий-то, номер такий-то, виданий в такому-то році, вважати недійсним.
3
Прийдіть до вузу з паспортом та довідкою з міліції (або вирізкою з газети) і напишіть заяву з проханням видати дублікат диплома у зв'язку з втратою оригіналу. Крім того, вам буде потрібно оплатити в касі навчального закладу або в банку вартість бланка. Зразок квитанції вам видадуть при прийомі заяви.
4
Відновлення втраченого диплома - процес досить тривалий і, в залежності від вузу, може займати від місяця до півроку.
Якщо ви втратили диплом про вищу освіту, то це може стати перешкодою при влаштуванні на хорошу роботу. Щоб цього не сталося, вам потрібно, зібравши всі необхідні документи, якнайшвидше зайнятися його відновленням.
Інструкція
1
При втрати диплома про вищу освіту першим ділом необхідно з'явитися в районне відділення міліції. Тут вам повинні видати довідку про те, що ви заявили про зникнення диплома і розшукові роботи не дали результатів.
2
З цією довідкою та паспортом вам необхідно звернутися до навчального закладу, де ви отримали диплом, написати заяву про видачу дубліката диплома на ім'я ректора, зазначивши період вашого навчання в цьому ВНЗ, рік захисту диплома, факультет і спеціальність. Крім того, ви повинні будете сплатити державне мито.
3
Якщо диплом ви отримували на дівоче прізвище, а на даний момент встигли її змінити, то до довідки з міліції і заяви необхідно додати копію вашого свідоцтва про укладення шлюбу. Однак в дипломі залишиться ваша стара прізвище.
4
Якщо з яких-небудь причин заповнити додаток до диплома стає неможливим, то дублікат диплома видається без додатка. Якщо втрачені диплом та додаток до нього, видані до 22 червня 1996 року, то вам видадуть дублікат диплома та додаток до нього на оновлених бланках. Якщо диплом ви отримали після 22 іюня1996, то натомість отримаєте дублікат додатка до диплома, який повинен містити реєстраційний номер збереженого диплома. Якщо документ про вищу освіту виданий до 22 іюня1996, то замість дубліката додатка видається виписка з робочого навчального плану, за яким випускник ВУЗу закінчив навчання, з обов'язковим зазначенням періоду навчання і вивчених дисциплін. Якщо ж диплом був отриманий після 22 червня 1996 року, то тоді видаються дублікати диплома та додатка до нього, а що зберігся оригінал додатка до нього підлягає утилізації.
5
Відновлення диплома про вищу освіту зазвичай займає тривалий час - від місяця до півроку, особливо якщо його втрачено навесні, в період випускних іспитів.