Як заховати шпаргалку. Як заховати шпаргалку на іспиті.

Мистецтво ховати шпаргалки часом дозволяє студенту або школяру без проблем вчитися і отримувати хороші оцінки. До того ж, під час написання шпаргалок працюють зорова і моторна пам'ять. Тому не хвилюйтеся, якщо вам не вдалося скористатися шпаргалкою. Ви без праці згадайте, про що вчора так захоплено строчили на клаптику паперу.
Вам знадобиться
  • 1. шпаргалки;
  • 2. піджак;
  • 3. ручка;
  • 4. калькулятор, телефон;
  • 5. шматочок тканини розміром з аркуш із зошита, голка, нитки.
Інструкція
1
Візьміть звичайний піджак, краще довжиною до середини стегна. Пришийте з внутрішній боку кишеню розміром з аркуш із зошита. У такій кишеню можна покласти зошит з лекціями або тоненьку книжку. Діставати шпаргалку з такого кишені на іспиті дуже зручно - він знаходиться під рукою і нижче рівня парти. Дістав, поклав на коліна і списав.
2
Напишіть маленькі шпаргалочкі, умещающиеся на долоні. Їх можна покласти в звичайний кишеню піджака або джинсів. Таку шпаргалку можна обернути навколо стержня кулькової ручки і закрити ручку. Маленьку шпаргалочку можна заховати в мобільний телефон (в гніздо для акумулятора), в калькулятор.
3
Одягніть одяг з довгим рукавом. Кілька формул, написаних кульковою ручкою, напевно помістяться у вас на зап'ясті. Можна також використовувати долоню (тільки будьте акуратні, коли берете квиток - викладач може розглядати вашу натільний живопис). У дівчат поширене місце для шпаргалок - ноги від стегна до коліна. Спідницю в такому випадку надіньте середньої довжини, щоб було легко її підняти, сидячи за партою, але щоб вона не відкривала потрібної інформації завчасно.
4
Якщо ви тендітної комплекції, заховайте книжку або зошит за пояс і одягніть вільний светр. Бувалим студентам вдавалося проносити таким чином в аудиторію кілька томів підручника. З мінусів такого способу - шпаргалку досить важко дістати, а потім знову повернути на місце.
Корисна порада
Щоб вас не зловили зі шпаргалкою, необхідно олімпійський спокій. Уявіть собі, що нічого неабиякого не відбувається, а ви займаєтеся звичним ділом.