Як навчитися бути діджеєм.

DJ в клубі грає таку ж важливу роль, як режисер в театрі. І в тому, і в іншому випадку початкова задумка (трек або п'єса) може бути поліпшена або зіпсована. Все залежить від трактування. Тому не дивуйтеся, що сети іменитих dj-їв коштують недешево, це не така вже й проста професія.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, гроші
Інструкція
1
Відповідайте собі на питання: «Навіщо я хочу стати dj-ем?» Якщо ви просто хочете позбавити своїх приятелів на домашній вечірці, то всі інші поради не для вас. Ви можете завантажити прості програми Tractor DJ Studio або Virtual DJ, навчитися працювати з ними, цього вміння буде цілком достатньо для home-party. Якщо ж ви більш амбітні і хочете підкорювати великі танцполи свого міста (а бажано всієї країни), то ... все одно скачайте одну з цих двох програм і розберіться, як вона працює. Так ви отримаєте ази відомості.
2
Починайте збирати колекцію музики. Хороший DJ - це, насамперед, колекціонер, він не може дозволити собі відіграти два однакових сету. Так що якщо ви дійсно амбітні, щось не публіка повинна диктувати вам свою волю, а ви - їй. Імениті DJ відомі не тільки своєю майстерністю, але й тим, що при їх активній взаємодії з музикантами народжувалися нові стилі. Ваша колекція може зберігатися на різних носіях. Сучасний DJ грає не тільки на класичному вінілі, але й на компакт-дисках і навіть на mp3 (природно, з високим бітрейтом). У кожного способу є свої переваги і недоліки: вініл, наприклад, володіє глибоким звуком, але при цьому треба мати неабияку силу, щоб принести в клуб 20-25 платівок.
3
Запишіться на діджейські курси. Їх досить багато - від дуже дорогих до бюджетних варіантів.
4
Купіть собі обладнання. Зробіть це після того, як будете точно впевнені, що ви дійсно хочете бути DJ-ем, тому апаратура коштує недешево. Необхідні для сучасного DJ-я речі: ноутбук з хорошим процесором і виходом Fire-Wire, професійна зовнішня звукова карта, контролер, вертушки, пульт, професійні навушники. Розраховуйте на те, що вам доведеться вкласти в цю електроніку порядку 100000 рублів.
5
Беріть участь в різних заходах - фестивалях, dj-battle і т.д. Якщо у вашому місті таких немає, постарайтеся влаштувати їх самостійно. Пробивайтеся в клуби і тренуйтеся, тренуйтеся, тренуйтеся. Ваші мікси повинні бути гармонійними (треки повинні випливати один з іншого) і технічними (неточності у зведенні дратують публіку).