Як продати паливо.

Паливо - це рідкий нафтопродукт, який виходить внаслідок перегонки нафти. Якість палива залежить від вмісту сірки, чим менше сірки у складі, тим менше знос двигуна і викиди в атмосферу менш токсичні. Паливо широко застосовується у всіх галузях, тому попит на нього буде завжди.
Інструкція
1
Ціни на пальне часто змінюються в більшу сторону, що приносить додаткові витрати споживачам. Ринок є диверсифікованим і відкритим, в нашу країну паливо імпортується десятками інших держав, крім того, є й внутрішні ресурси. Внаслідок чого конкуренція досить велика, це і створює основу для об'єктивного ціноутворення. Більшою мірою ціни на продаж палива залежать від кон'юнктури зовнішнього ринку і від його коливань. Тому наш ринок протягом багатьох років йде паралельно динаміці світових цін.
2
Перш ніж продавати паливо сформуйте ціну. Зазвичай собівартість палива складає близько 60% від ціни, приблизно 30% становитимуть податки, решта ж має включати в себе витрати на транспортування, зберігання і чистий дохід.
3
У кожному регіоні країни різниця в ціні на паливо обумовлена такими факторами як витрати на доставку, так як деякі райони знаходяться досить далеко від основних заводів і поставок імпортних продуктів. Тому, чим видалених регіонах, тим вища ціна на паливо. Однак у більшості регіонів існують певні договірні відносини між учасниками паливного ринку, тому іноді відбуваються скачки рівня цін на автозаправних станціях.
4
Продати паливо можна за допомогою інтернету. Існує безліч сайтів-майданчиків, які дозволяють безкоштовно розміщувати пропозиції щодо продажу палива. Для цього зайдіть в будь-яку пошукову систему, наберіть запит: «продати паливо», виберіть сподобався сайт, зареєструйтесь на ньому, оформіть свою пропозицію. Якщо ціна на ваше паливо буде прийнятною, то покупець знайдеться досить швидко. Після цього можна домовитися і про доставку. Доставляти паливо необхідно спеціально призначеним для таких цілей транспортом, який можна взяти в оренду, або ж укласти договір з відповідною організацією на перевезення палива.
5
У тому випадку, якщо ви плануєте постійно займатися продажем палива, спробуйте домовитися про постачання з керівництвом невеликих заправних станцій. Якщо ціну на паливо вважатимуть прийнятною, а якість буде задовольняти всі вимоги, то можливо тривале продуктивне співробітництво.
Зверніть увагу
Перед здійсненням покупки паливо і цистерни перевіряються і тестуються.
Корисна порада
Намагатися продати паливо великим компаніям, що мають свої заправні станції по всій країні немає сенсу, вони набувають його тільки великими партіями і централізовано по всій країні. Деякі мають свої заводи з виробництва палива.
Для того щоб захистити себе від проблем із запуском двигуна в зимовий період рекомендується зберігати дизельний автомобіль у гаражі. Однак, в середній кліматичній зоні і на півночі трапляються такі морози, що навіть дана міру безпеки не рятує дизель від промерзання. Як же розморозити дизель?
Вам знадобиться
  • - насос ручної підкачки;
  • - компресор;
  • - паяльна лампа або факел;
  • - екран
Інструкція
1
Перевірте подачу палива. Для цього візьміть насос ручної підкачки і постарайтеся прокачати паливо з його допомогою. Якщо, після натискання на кнопку насоса, вона дуже повільно приймає вихідне положення, значить сітка топливоприемника або паливна магістраль засмічені парафіном.
2
Постарайтеся продути паливну магістраль. Для цього зніміть трубку, що подає і встановіть на неї шланг компресора. Відкрийте кришку паливного бака і зробіть продувку. Продовжуйте процес до тих пір, поки не почуєте характерний звук, що булькає. Встановіть на місце трубку, що подає паливо. Спробуйте завести двигун.
3
Якщо двигун не завівся, то необхідно підігріти паливо. Для цього візьміть факел або паяльну лампу. Прогрійте паливний бак. Переконайтеся в тому, що насос ручної підкачки почав качати паливо. Слід знати, що прогрівати паливний бак необхідно вкрай обережно. Якщо ви використовуєте факел, то категорично забороняється направляти його полум'я безпосередньо на бак. Скористайтеся екраном.
4
Якщо і після прогрівання паливного бака ваш автомобіль не заводиться, значить необхідно прогріти паливний насос високого тиску і фільтр тонкого очищення. Найбільш безпечним способом прогріву є використання гарячої води. На багатьох моделях двигунів дані вузли знаходяться під интеркулером. Зігрійте воду і акуратно вилийте її прямо на охладітель.Еслі в моделі вашого автомобіля відкритий вільний доступ до фільтру тонкого очищення палива, то прогріти цей вузол можна використовуючи паяльну лампу або факел. При роботі з паяльною лампою або факелом необхідно дотримуватися всі запобіжні заходи. Іншим способом вирішення цієї проблеми є наповнення бака теплою соляркою.
5
Для того щоб уникнути проблем із замерзанням дизеля, рекомендується використовувати антігелевой присадки. Також, за наявності можливості, слід встановити систему підігріву магістралі і палива.