Як підключити телефон до ноутбука через блютуз. соеденить ноутбук з смартфоном по блютуз.

В деяких ситуаціях можна здійснити підключення мобільного телефону до ноутбука без використання додаткових пристроїв. Це здійсненно в тому випадку, якщо в ноутбуці присутній вбудований BlueTooth-адаптер.
Інструкція
1
Увімкніть ноутбук і мобільний телефон. Відкрийте настройки телефону і включіть функцію BlueTooth. Переконайтеся в тому, що телефон доступний для пошуку. Тепер відкрийте панель управління в ноутбуці. Перейдіть в меню «Мережа та інтернет» і виберіть пункт «Додавання бездротового пристрою в мережу», розташовані в меню «Центр управління мережами і загальним доступом».
2
Зачекайте, поки завершиться пошук доступних для синхронізації пристроїв. Тепер виберіть ваш мобільний телефон і введіть довільний код. Повторіть введення цієї комбінації на мобільному телефоні. Тепер клікніть правою кнопкою миші по значку телефону в ноутбуці. Налаштуйте потрібні параметри синхронної роботи. Пам'ятайте про те, що можна використовувати BlueTooth-адаптер, що підключається до порту USB. Це пристрій знайти набагато простіше, ніж кабель підключення телефону до ноутбука.
3
Для виконання багатьох процедур, наприклад синхронізації телефонних номерів, потрібна наявність певної програми. Скачайте та встановіть програму PC Suite (PC Studio), підходяще для роботи з вашим мобільним телефоном.
4
Якщо вам потрібно просто передати довільний файл з ноутбука на телефон, то клікніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт «Відправити». У розгорнулося меню вкажіть пункт «Пристрій BlueTooth».
5
Щоб підключити ноутбук до інтернету, використовуючи мобільний телефон як модем, запустіть програму PC Suite. Відкрийте меню «Підключення до інтернету». Налаштуйте параметри підключення, ввівши такі ж параметри, які ви задавали під час настройки мобільного телефону.
6
Натисніть кнопку «Підключити» і дочекайтеся установки зв'язку з сервером оператора. Запустіть web-браузер і перевірте наявність доступу в інтернет. Щоб розірвати з'єднання, просто закрийте програму PC Suite.
Для з'єднання мобільного телефону з комп'ютером, як правило, використовують спеціальні кабелі. На щастя, дане підключення може здійснюватися і по різних бездротових каналах, наприклад Wi-Fi і Bluetooth.
Вам знадобиться
  • Bluetooth-адаптер.
Інструкція
1
Виберіть Bluetooth-адаптер для вашого персонального комп'ютера. Якщо вам важлива швидкість передачі інформації по бездротовому каналу, уточніть її максимальне значення. В іншому випадку підійде практичні будь Bluetooth-адаптер.
2
Підключіть адаптер до інтерфейсу USB персонального комп'ютера. Оновіть програмне забезпечення для цього пристрою, якщо дана процедура не була виконана автоматично. Варто відзначити, що деякі ноутбуки мають вбудовані Bluetooth-адаптери.
3
Активуйте роботу модуля бездротового зв'язку в мобільному телефоні. Зазвичай дана опція доступна в категорії «Підключення пристрою».
4
Відкрийте програму для управління Bluetooth-адаптером, підключеного до комп'ютера. Активуйте пошук доступних пристроїв, розташованих в радіусі прийому сигналу. Якщо спільно з драйверами для адаптера не було встановлено жодної програми, використовуйте засоби Windows.
5
Відкрийте меню «Пуск» і перейдіть до пункту «Пристрої та принтери». Натисніть кнопку «Додавання пристрою». Вона розташована у верхній панелі інструментів. Через деякий час назва вашого телефону відобразиться в запущеному меню.
6
Двічі клікніть по з'явилася іконці і виберіть пункт "Синхронізувати". Введіть пароль, необхідний для підключення до телефону. Ви можете вказати будь-яку комбінацію букв та цифр. Повторіть введення пароля, використовуючи клавіатуру мобільного пристрою.
7
Тепер ви можете вільно передавати певні файли з комп'ютера в мобільний телефон. Якщо дана функція недоступна, використовуйте спеціальні додатки.
8
Скачайте і встановіть програму PC Suite. Виберіть ту версію додатка, яка підійде для роботи з телефоном потрібної фірми. Виконайте синхронізацію пристроїв, використовуючи зазначену програму.