Як назвати мисливську собаку. Як назвати собаку рідкісне ім'я.

Вибирати кличку для собаки потрібно серйозно, адже їй доведеться жити з нею протягом багатьох років. Як і у людей, у собак існує взаємозв'язок між ім'ям і характером. Вибір правильної клички для мисливської собаки ще більш важливий, так як вона буде часто чути своє ім'я. Кличка повинна бути короткою, звучною і досить рідкісною.
Інструкція
1
До мисливських порід відносяться Афганський хорт, Грейгаунд, Дратхаар, Кокер-спанієль, Курцхаар, Фокстерьер, Лайка, Російський хорт і багато інших. Для собак цих порід потрібно підібрати коротку (що складається не більше ніж з двох складів), чітку і красиву кличку. Не називайте собак людськими іменами, так як під час прогулянки або на полюванні може виникнути незручна ситуація. Також не слід називати цуценят кличками батьків або давати однакові клички цуценятам одного посліду. Не давайте собаці кличку попередника, особливо якщо він загинув. Є таке марновірство, що разом з кличкою собака може успадкувати і трагічну долю.
2
Кличку вибирають залежно від породи. Мисливські собаки - рухливі, активні, швидкі і сильні, враховуйте ці якості при виборі кличок. Знайдіть списки популярних кличок для мисливських собак та «приміряйте» вподобані для вашого цуценя. Для псів поширеними кличками є Отаман, Гром, Кинджал, Туман, Яструб, Сокіл, Розбій, для сук - Гроза, Сайга, Крилатка, Хвиля, Юла, Відвага, Пурга. Кличка мисливської собаки може підкреслювати войовничість, злобу до хижака - Бий, лютий, Карай.
3
Зверніть увагу на якості і характер вашої собаки. Залежно від того, яка якість розвинене найбільше - жвавість, невтомність, сила, чуття, кмітливість, спритність, наполегливість - підберіть відповідну кличку (Витівка, Славний, Шахрайка, Кидок, Азарт, загордилося).
4
Не давайте собаці занадто популярне ім'я - Мухтар, Найда, Лессі. Проявіть фантазію, але не вибирайте дуже витончене, важковимовною і дивне ім'я. Підбирайте кличку, в якій будуть звуки «л», «м», «р», «з», склади «ай», «ав» («аф») - Найда, Майка, Граф. Краще також, щоб у прізвисько було більше дзвінких звуків, глухі клички собакам подобаються менше.
5
Якщо ви ніяк не можете підібрати кличку, подивіться в офіційні папери, які були отримані при купівлі щеняти. Там позначено ім'я цуценя, яке, за традицією, починається з букви, що позначає порядковий номер посліду, і складається з декількох частин. Подумайте, що можна зробити з цим ім'ям - скоротити, взяти другу частину, трохи переробити, щоб вийшла звучна, красива і коротка кличка.