Як позбутися від вогкості в кімнаті.

Нерідко ми стикаємося з проблемами вогкості в житлових приміщеннях. Явище неприємне - запах, прохолода, цвіль на стінах і стелі. З цим можна і потрібно боротися, не відкладаючи «на потім», адже вогкість загрожує нашому здоров'ю.
Інструкція
1
З'ясуйте причину виникнення вогкості. Підвищена вологість повітря в житлових приміщеннях може виникати з багатьох причин. У невисоких цегляних будинках вогкість потрапляє в будинок по стінах з грунту, також причиною може служити протікання даху, несправність водотоку. Найпоширенішою ж причиною вогкості в квартирах є не цілком вірне поведінка мешканців щодо господарства. Відсутність провітрювання кімнат, пари від приготування їжі, сушіння білизни в квартирі і багато іншого призводить до неприємностей з підвищеною вологістю.
2
Зверніться в комунальні служби, якщо причиною вогкості є неправильна споруда та гідроізоляція стін. У цьому випадку нижню частину стін повинні обробити цементним розчином і поліпшити систему відведення рідини від фундаменту за допомогою водовідводів і східних труб. Так само чиніть при протіканні даху - ремонтні роботи повністю лежать на плечах керуючої компанії.
3
Прийміть швидкі і грунтовні заходи, якщо вогкість у квартирі - ваша вина. Провітрюйте квартиру хоча б раз на день. Наскрізне провітрювання здатне всього за півгодини позбавити кімнати від надлишок вологості. Правильно опалюється квартиру. Часом у своєму бажанні зігрітися ми опалюємо одну з кімнат сильніше інших. У цьому випадку через дрібні щілини в дверях, в підлозі тепле повітря проникає в сусідні холодні кімнати і охолоджуючись, осідає у вигляді вологи. В результаті там підвищується вологість, і стає ще холодніше. Намагайтеся підтримувати рівномірну температуру по всій квартирі.
4
Зверніться до поглинає сумішей для найбільш складних випадків вогкості в кімнатах. Так, гранули хлористого кальцію активно поглинають вологу. Візьміть 500 г цієї речовини, розподіліть в банках по кутах сирої кімнати. Нагромаджені пари з повітря будуть накопичуватися в банку, з часом утворюється розчин. У кімнаті стане помітно менше вологості. З розчину можна випарувати воду на вогні і використовувати порошок повторно.
5
Дотримуйтесь профілактичні заходи боротьби з вогкістю і ваша квартира самостійно впорається з надлишками вологості.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1AfN_8MG64I