Як дізнатися рік випуску ноутбука. Як дізнатися коли проведений ноутбук самсунг.

Часто у користувачів персонального комп'ютера виникають питання, пов'язані з роком випуску апарату. Як правило, всі подібні дані надруковані в документах від комп'ютера або на упаковці.
Вам знадобиться
  • - ноутбук;
  • - інтернет;
  • - документи від комп'ютера.
Інструкція
1
Уважно огляньте упаковку ноутбука. Кожен ноутбук продається в спеціальній упаковці від заводу-виробника, де часто вказується рік випуску, або Manufactured Year. Як правило, подібні дані завжди надруковані на лицьовій частині. Також варто враховувати, що вся інформація може міститися на спеціальному наклеенном ярлику.
2
Пошукайте на упаковці комбінацію символів з кодом MFG. Зазвичай в цьому параметрі вказується дві цифри року випуску вироби і дві цифри з номером місяці випуску. Тобто, якщо у вас буде вказано MFG: 0912, то ваш ноутбук проведений в 12-му місяці 2009 року. Перегляньте документи на ноутбук - інструкцію, гарантійний талон та інші. Деякі виробники вказують дату виготовлення в документації.
3
Зайдіть в BIOS ноутбука. Для цього натисніть відразу після включення ноутбука F2, Del або Esc на клавіатурі (залежить від моделі). Версія BIOS часто вказана з роком випуску. Або завантажте настройки за замовчуванням - дата, яку при цьому відновить програма, свідчить про дату випуску ноутбука.
4
Зв'яжіться з сервісним центром виробника. Багато сервісні центри за серійним номером або номером продукту можуть повідомити вам рік випуску ноутбука. Зустріти у продажу в звичайному магазині техніки стару модель ноутбука досить складно. Відразу після випуску нових моделей, старі вилучаються з виробництва та поступово виходять з продажу. Це має і свій мінус - колись вподобану, вдалу модель техніки з часом неможливо купити.
5
Також можна переглянути відповідну інформацію в інтернеті, щоб дізнатися приблизну дату виробництва. Спеціалізованого програмного забезпечення, що дозволяє дізнатися рік випуску ноутбука, не існує.