Як зробити урок англійської цікавим. Bynthtcyst завдання на урок англійської.

Вивчення іноземних мов - цікаве заняття, але, на жаль, часто школярів виявляється складно мотівітровать, захопити. Існують педагогічні прийоми, що дозволяють зробити урок динамічним, залучити всю групу до виконання завдань.
Вам знадобиться
  • Навчальні посібники, методичні матеріали, аудіо- та відеоматеріали, невеликі художні або навчальні фільми англійською мовою, розробки проектів по заданій темі
Інструкція
1
Використовуйте проектні заданіяСегодня вивчення іноземних мов направлено, в першу чергу, на комунікацію. Якщо раніше в радянських школах в основному читали і перекладали, що не давало навику розмови, то зараз безпосереднє спілкування стоїть на чолі угла.Школьнікі дуже люблять створювати проекти, присвячені різним темам: екології, політичної ситуації, прес-конференції з приводу виходу нового фільму. Адже будь-який проект - це невелика сценка, театральне дійство, яке дозволяє висловити свою позицію засобами англійської язика.Важним етапом для реалізації проекту є підготовка (розподіл ролей, підготовка лексики, встановлення форми (круглий стіл, інтерв'ю, дебати), складання плану уроку) і подальший аналіз заняття, який необхідний для оцінки і роботи над ошібкмаі як викладача, так і учнів.
2
Покличте на допомогу іскусствоПоезія, п'єси, пісні, кіно, навіть картини англійських живописців - все це допоможе зацікавити учнів. Залежно від віку, комплектації групи, інтересів ви можете варіювати зміст урока.Ліріческій музично-поетичний вечір, перегляд невеликих фільмів навчальних або художніх, обговорення полотна великого живописця виявиться корисним не тільки з точки зору вивчення мови: таке заняття збагатить духовний досвід учнів, змусить їх висловити свою особисту думку.
3
Грайте разом з ученікаміІгри англійською мовою найкраще підходять для молодших і середніх школярів, причому, якщо для малюків гра - основний вид діяльності, то для школярів потрібно шукати більш інтелектуальні завдання. В якості ігор можуть виступати і невеликі сценки, розігруються попарно учнями. Продумайте реквізит, елементарні декорації, грім.Сегодня ви можете придбати безліч посібників і книг для вчителя, де зібрані кращі методичні розробки ігор на уроках іноземної мови.
4
Комбінуйте види діяльності учащіхсяВо уникнути стомлення учнів потрібно вміло оперувати різними видами діяльності: почніть заняття з перевірки домашнього завдання, потім займіться аудированием або фонетичними вправами, після - приділіть час граматиці і в час, що залишився, коли втома вже починає заважати концентрації уваги , пограйте або почитайте вголос кумедні історії. Це дасть заряд гарного настрою, ви закінчите урок на добрій ноті.
Зверніть увагу
Не варто забувати про пізнавальному аспекті: після будь-якої гри необхідно записати основні положення правила, яке відпрацьовується, інакше всі прийоми втрачають свою ефективність.
Корисна порада
Покличте на допомогу формування уроку різні програми, концепції та комплекти підручників. Часом найкращим варіантом виявляється саме такий, синтетичний. Не нехтуйте наочністю: аудіоматеріали незамінні для вивчення фонетики, а діалоги мають бути непогано проілюстровані.