Як вирізати гірлянди з паперу. Як вирізати ланцюжок чоловічків.

Велика кількість прикрас на ялинку, які з'являються в магазинах вже в жовтні, просто вражає, але бажання зробити щось своїми руками при підготовці до самого чарівного свята в році нічим не винищити. Відразу згадуються уроки праці в школі і портфель, залитий усепроникаючим канцелярським клеєм. Зате ці м'яті різнокаліберні гірлянди мами вішали на самий вид і моторошно ними пишалися!
Вам знадобиться
  • - Кольорова двостороння папір;
  • - ножиці;
  • - клей;
  • - нитка або тонка мотузка.
Інструкція
1
Ось таку дуже стриману і стильну гірлянду можна вирізати з решти від ремонту шматочків шпалер. Ялиночки необов'язково робити однаковими - їх форма настільки проста, що ви легко зможете вирізати ці фігурки без попереднього олівцевого начерку. Краю ялинок прикрасьте золотистим або сріблястим кантом, посадженим на клей ПВА або перламутровим лаком для ногтей.В верхівках ялинок виконайте дірочки, прив'яжіть фігурки за допомогою атласних стрічок або красивих тасьомок до основного шнурку гірлянди. До речі, вирізати можна не тільки ялинки, але і кулі, сніговики, зірки і сніжинки.
2
Для створення гірлянди з зірок наріжте кілька квадратів з кольорового паперу, підійде і одностороння. Заготовки зігніть по вертикалі, горизонталі та діагоналі. Надріжте вертикальні і горизонтальні лінії приблизно до середини. Загніть отримані кути всередину по діагоналі, щоб отримати об'ємні промені зірки. Склейте іх.Іголкой з ниткою нанижіть різнокольорові зірки по черзі так, щоб вийшла гірлянда. Закріплюйте фігурки вузликами нитки.
3
Ніжну гірлянду з пінопластових кульок і пастельних кольорів з паперу зробити легко - треба просто по черзі нанизати елементи на нитку. Щоб зробити цей ланцюжок більш яскравою, треба вибрати інший колір для кульок, а квіти вирізати з ошатних листівок або обгорткового паперу для подарунків.
4
Це, напевно, найпростіші гірлянди - наріжте побільше подвійних елементів з паперу різного кольору або з обкладинок глянцевих журналів, які можна збирати протягом року. Колечка або петельки вставляйте один в одного і згинайте навпіл, таким чином робіть паперову гірлянду потрібної вам довжини.
5
Підготуйте достатню кількість гуртків або деталей іншої форми одного розміру, але різних кольорів з малюнком або без. Зігніть всі заготовки навпіл, по черзі промазуйте їх клеєм і з'єднувати один з одним, міцно притискаючи. Перед приклеюванням останнього кружечка вставте всередину нитку. Чим більше деталей ви склеїти, тим нарядней вийде шарік.Вместо кружечків виріжте сердечка, квіти, сніжинки або інші цікаві фігурки.
6
Таких чоловічків вирізали в дитинстві все! Складіть смугу паперу гармошкою, намалюйте на верхній сторінці фігурку. Ручки і ніжки деталі повинні стосуватися бічних сторін, щоб не розірвати зв'язок з наступною фігурою. Підготуйте кілька смуг паперу різного кольору, виріжте з них всі елементи і склейте руки і ноги крайніх чоловічків - готова ще одна паперова гірлянда.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=z4kwJ2kuEaM
Зверніть увагу
Розширений показ, як можна з паперу змайструвати новорічні гірлянди. Орігамі для початківців. Ланцюжки і гірлянди з паперу. Виготовлення ланцюжків або гірлянд з паперу за допомогою шаблону. Перш ніж з паперу змайструвати гірлянду, зробіть шаблон. Підготуйте кольоровий папір.
Корисна порада
Гірлянди з паперу своїми руками. Дуже красивим прикрасою Новорічного інтер'єру будинку, в офісі, в школі, в дитячому саду є гірлянди. Виготовити гірлянди зовсім нескладно. Гірлянда-ланцюг. З блискучого паперу за шаблоном виріжте місяць, місяць і зірочку. З квадратного аркуша паперу виріжте сніжинку.